Фортепіанний речиталь Геннадія Дем’янчука

07.07.2022
Опис

9 липня о 18:00 у Концертному залі Людкевича Львівської національної філармонії імені Мирослава Скорика відбудеться фортепіанний речиталь Геннадія Дем’янчука.

Про це розповіли у телесюжеті всеукраїнського інформаційного каналу «Espreso.TV».

Виступ відбудеться в рамках проєкту “Україна-2022. Музи не мовчать”, метою якого є підтримка українських музикантів під час російської воєнної агресії. Концерт відомого піаніста об’єднає палітру визнаних шедеврів класичної музики від бароко до романтизму.

Виконавець з сім’єю тимчасово перебувають у Львові, куди перебрались після найскладніших тижнів окупації Чернігова. Він розповідає: “З початку повномасштабного вторгнення про концерти й не йшлось. Я перебував на зв’язку зі своїми студентами, однак міг підтримати їх тільки словом: у Чернігові тривоги, сирени та бомбардування були кожні 20 хвилин. І так кожної доби. Ми були в приватному будинку, сиділи в погребі, але було ясно, що якщо десь влучить, то нас засипле. Російська армія саме трощила околиці Чернігова й довколишні села. Звуки стрільби ми чули постійно, це досі неможливо забути. В місті вимкнули світло, газ та воду, і ми виходили в довжелезні черги за їжею, там спілкувались з людьми. Це виявилось менш страшно, ніж бути вдома. Ми провели там три найжахливіші тижні”

Детальна інформація про програму події тут.

Придбати квиток

Поділитись


Популярне

22.01.2024 Концерти

VIII Різдвяний благодійний фестиваль коляди та духовної пісні відкрив ансамбль «Високий Замок»

У неділю, 21 січня у храмі Різдва Пресвятої Богородиці Академічний інструме...

05.11.2023 Анонси

Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львівської філармонії вирушив у гастрольне турне Нідер...

Традиційно наприкінці року Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львів...

07.11.2023 Концерти

До 45-річчя творчої діяльності Мар’яна Шуневича

За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток та п...