Фортепіанний речиталь Геннадія Дем’янчука

07.07.2022
Опис

9 липня о 18:00 у Концертному залі Людкевича Львівської національної філармонії імені Мирослава Скорика відбудеться фортепіанний речиталь Геннадія Дем’янчука.

Про це розповіли у телесюжеті всеукраїнського інформаційного каналу «Espreso.TV».

Виступ відбудеться в рамках проєкту “Україна-2022. Музи не мовчать”, метою якого є підтримка українських музикантів під час російської воєнної агресії. Концерт відомого піаніста об’єднає палітру визнаних шедеврів класичної музики від бароко до романтизму.

Виконавець з сім’єю тимчасово перебувають у Львові, куди перебрались після найскладніших тижнів окупації Чернігова. Він розповідає: “З початку повномасштабного вторгнення про концерти й не йшлось. Я перебував на зв’язку зі своїми студентами, однак міг підтримати їх тільки словом: у Чернігові тривоги, сирени та бомбардування були кожні 20 хвилин. І так кожної доби. Ми були в приватному будинку, сиділи в погребі, але було ясно, що якщо десь влучить, то нас засипле. Російська армія саме трощила околиці Чернігова й довколишні села. Звуки стрільби ми чули постійно, це досі неможливо забути. В місті вимкнули світло, газ та воду, і ми виходили в довжелезні черги за їжею, там спілкувались з людьми. Це виявилось менш страшно, ніж бути вдома. Ми провели там три найжахливіші тижні”

Детальна інформація про програму події тут.

Придбати квиток

Поділитись


Популярне

03.06.2023 Концерти

Дрезденські камерні музиканти виступили у Львівській філармонії

Бетховен, Моцарт, Пярт - музиканти найстарішого у світі оркестру, С...

09.09.2023 Анонси

Контрасти 29 розпочинаються! Календар подій

Міжнародний фестиваль сучасної музики "Контрасти" 2...