Прем’єра українського балету «Ми – Україна!»

17.04.2022
Опис

20 квітня Львівська національна філармонія імені Мирослава Скорика спільно із балетною школою-театром L.Stage представлять прем’єру балету «Ми – Україна». Подія розпочнеться о 19:00 у Концертному залі Людкевича.

Українська земля, сім’я, пісня – є основою незламного духу нашого народу. Це те, що дає нам силу жити, перемагати і любити! Саме це й стало основою для балету, у якому відобразиться усе, що цінне для України та українців, відобразиться наша історія, сповнена труднощів, а також – віра у перемогу та щасливе майбутнє, віра у квітучу країну!

На сцені Концертного залу Людкевича виступлять солісти та артисти балету, учні балетної школи L. Stage. Балетмейстер- постановник вистави – Заслужений артист України  Віктор Щербаков. Керівниці проєкту – Ірина Лампіко, Мар’яна Мишалова.

 

Звучатимуть відомі українські народні та авторські пісні, а також композиції Клода Дебюссі, Алессандро Марчелло, Йоганна Себастьяна Баха, Мирослава Скорика та ін. *

Побачити виставу можна, завітавши у Львівську національну філармонію. Кількість місць обмежена. Квитки можна придбати за посиланням: https://soldout.ua/booking/832-ballet-performance-we-ukraine?lang=ua

 

Також відбудеться трансляція події:

 

*використовується фонограма

Поділитись


Популярне

11.08.2021 Концерти

Музика в старому Львові: програма фестивалю

Вже за кілька днів у Львові розпочнеться VIII Міжнародний фестиваль "Музика в старому Львові", який...
27.03.2020 Медіа

Архівні відеозаписи виконань колективів і музикантів Львівської філармонії. Частина 2

Продовжуємо знайомити із архівними відеозаписами проєктів за участі колекти...