Прес-анонс Всеукраїнського композиторського конкурсу імені Мирослава Скорика

31.05.2021
Опис

У вівторок, 1 червня 2021 року, у Львівській національній філармонії відбудеться прес-конференція з нагоди започаткування Всеукраїнського композиторського конкурсу імені Мирослава Скорика. Подія також буде приурочена річниці із дня смерті видатного композитора.

Конкурс організовує і проводить КЗ ЛОР «Львівська національна філармонія імені Мирослава Скорика» у співпраці з Департаментом з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА за підтримки Львівської обласної державної адміністрації та Львівської обласної ради. Партнер Конкурсу – Львівська організація Національної Спілки композиторів України (ЛОНСКУ).

Конкурс, який відбуватиметься раз на два роки, започатковано у Львові цього року і присвячено пам’яті видатного українського композитора Мирослава Скорика. Головним завданням Конкурсу є підтримка і промоція симфонічної творчості нової ґенерації молодих українських композиторів, збереження та розвиток традицій національної композиторської школи, яскравим представником якої є Мирослав Скорик.

Метою Конкурсу є виявлення та підтримка талановитих молодих українських композиторів, які працюють в симфонічному жанрі сучасної класичної музики, формування зацікавлення широкої аудиторії до сучасної класичної музики та творчості молодих українських композиторів, а також популяризація та впровадження в концертні програми українських симфонічних оркестрів творів молодих українських композиторів.

Участь у Всеукраїнському композиторському конкурсі імені Мирослава Скорика можуть брати молоді українські композитори, яким у 2021 році виповнюється не більше 40 років і які є громадянами України. Предметом Конкурсу будуть твори для симфонічного оркестру. Проводитиметься він у два тури та буде анонімним. Переможці будуть обрані шляхом таємного голосування міжнародним складом журі.

 

Учасники прес-конференції:

Іван Собко – Заступник голови Львівської облдержадміністрації

Ірина Гаврилюк – Директорка департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації

Володимир Сивохіп – Генеральний Директор Львівської національної філармонії

 

Дата і час проведення прес-конференції:

Прес-конференція відбудеться 1 червня о 12:30 у фоє Концертного залу Людкевича Львівської національної філармонії імені М. Скорика (вул. Чайковського, 7). Захід відкритий для журналістів.

Поділитись


Популярне

03.06.2023 Концерти

Дрезденські камерні музиканти виступили у Львівській філармонії

Бетховен, Моцарт, Пярт - музиканти найстарішого у світі оркестру, С...

09.09.2023 Анонси

Контрасти 29 розпочинаються! Календар подій

Міжнародний фестиваль сучасної музики "Контрасти" 2...