Прогнози і пророцтва: до 100-річчя від дня народження Станіслава Лема

08.10.2021
Опис
12 жовтня о 18:00 у ресторані “Kilinski”, що у Стрийському парку, відбудеться святкова подія з нагоди 100-ліття від дня народження відомого письменника-фантаста Станіслава Лема.

Участь у ньому візьмуть музиканти Львівської національної філармонії імені Мирослава Скорика – Академічний камерний оркестр “Віртуози Львова”, який виступить під батутою Народного артиста України Володимира Сивохіпа.

Цьогоріч Львів святкує 100-ліття з дня народження всесвітньовідомого письменника, філософа й фантаста Станіслава Лема, твори якого перекладено на півсотні мов і видано загальним накладом 35 млн примірників. Львів – це місто, де він народився, сформувався як особистість, навчався в гімназії та університеті, написав перший роман та прожив першу третину свого життя, про що яскраво розповів в автобіографічній книзі «Високий Замок». З повторним приходом радянських військ та зміною кордонів у 1945 році письменник переїхав до Польщі та вже ніколи не повернувся до рідного міста. Але він завжди наголошував, що є львів’янином і залишиться ним до смерті.

 

 

Поділитись


Популярне

03.06.2023 Концерти

Дрезденські камерні музиканти виступили у Львівській філармонії

Бетховен, Моцарт, Пярт - музиканти найстарішого у світі оркестру, С...

09.09.2023 Анонси

Контрасти 29 розпочинаються! Календар подій

Міжнародний фестиваль сучасної музики "Контрасти" 2...