Проєкт «Ремінісценції.UA» повертається!

19.03.2024
Опис

Проєкт «Ремінісценції.UA» — історично-музичне, мультимедійне дійство, яке розкриває маловідомі сторінки історії України, про те, хто, як і навіщо упродовж багатьох століть, нищив модерну культуру України, гальмував стрімкий розвиток українців як нації… Чому так настирливо приховувалися наші таланти і перекреслювалися наші успіхи? Чому так продумано руйнувалася аксіома «Українці — переможці»?

«Ремінісценції.UA» – це мікс різних жанрів: слово, пластика, музика, пісня, поезія, відеоінсталяція… Унікальність цього історично-музичного проєкту — у тому, що сучасними сценічними засобами ми розповідаємо глядачеві 300-літню історію нищення України російською імперією… Проєкт складається із десяти новел, своєрідних персональних історій про Війну, Страх, Репресії, Смерть, але водночас — про Віру, Життя, Надію, Боротьбу за Україну!

Мета проєкту – повернути українцям втрачені сторінки власної історії, реабілітувати велич та славу української культури, яка є потужним джерелом натхнення для розбудови сучасної оновленої України. Тисячолітня традиція державності, історія, мова й національна культура — це наша непереможна зброя у сучасній війні з російською імперією. Руйнуючи саркофаг імперської брехні, ми заповнюємо інформаційний вакуум Своєю Історією — Історією Правди. Саме цей інформаційний арсенал має бути на озброєнні в кожного, хто вірить у перемогу України!

Режисерка та авторка проєкту «Ремінісценції»: народна артистка України Ірина Мазур

Учасники проєкту: актори ТанцТеатру «Життя»

Поділитись


Популярне

22.01.2024 Концерти

VIII Різдвяний благодійний фестиваль коляди та духовної пісні відкрив ансамбль «Високий Замок»

У неділю, 21 січня у храмі Різдва Пресвятої Богородиці Академічний інструме...

05.11.2023 Анонси

Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львівської філармонії вирушив у гастрольне турне Нідер...

Традиційно наприкінці року Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львів...

07.11.2023 Концерти

До 45-річчя творчої діяльності Мар’яна Шуневича

За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток та п...