Пройшла перша зустріч в рамках майстеркласів COURSE - Львівська національна філармонія

Пройшла перша зустріч в рамках майстеркласів COURSE

10.12.2024
Опис

Ментори та учасники композиторських майстеркласів нової музики COURSE, що вдесяте відбуваються у Львівській філармонії, 7 грудня зустрілися онлайн для презентації заходу та знайомства між учасниками.

Львівська національна філармонія - Пройшла перша зустріч в рамках майстеркласів COURSE

З привітальним словом виступив артдиректор майстеркласів Богдан Сегін, який відзначив, що цього року проведення події підсилено міжнародним партнерством з платформою ULYSSES, та співфінансується програмою Креативна Європа Європейського Союзу.

Координаторка майстеркласів Дзвенислава Саф’ян розповіла про розклад активностей упродовж першого півріччя програми, а саме:

  • 15-25 січня 2025 року учасники представлять перші скетчі творів, які під час окремо призначеної зустрічі в цьому часовому проміжку буде обговорено з виконавцями.
  • 17-22 лютого відбудеться активна фаза майстеркласів наживо у Львові, де проходитимуть щоденні заняття із менторами. З 19 лютого до цих активностей додадуться консультації і репетиції з виконавцями, а 22 лютого на підсумковому концерті ми почуємо прем’єри творів учасників та композиції менторів.
  • 1-3 березня буде проведемо онлайн-зустріч обговорення досягнень учасників та оголошено про вибір композитора для спеціального нового замовлення.

Один з композиторів-учасників отримає спеціальне замовлення на написання нового твору від Міжнародного фестивалю сучасної музики «Контрасти», і ця музика буде представлена восени 2025 року в рамках 31 едиції фестивалю. Рішення про присудження цієї нагороди будуть ухвалювати наші ментори.

 

Ментори з України, Польщі та Німеччини — Алла Загайкевич, Славомір Войцеховскі та Люкса — привітали учасників та побажали їм успішного старту творчої роботи.

Молоді автори напишуть твір для повного складу ансамблю Ensemble Nostri Temporis, до якого ввійшли Наталія Кожушко-Максимів (флейта), Тарас Гамар (кларнет), Андрій Павлов (скрипка), Назарій Стець (контрабас) та Максим Шадько (фортепіано). Тривалість твору має складати від 7 до 9 хвилин.

Перекладачкою заходу виступила Олена Балюк.

Поділитись


Популярне

14.08.2024 Анонси

Сходинка до оркестру

Мета – виховання майбутньої аудиторії і молодих фахівців: директор-...

18.09.2024 АнонсиМедіа

Пʼять спогадів про «Віртуозів Львова» на Збручі

30 років тому, у вересні-1994, свої перші репетиції розпочав Академ...