Розкриваємо таємницю співпраці дириґента та оркестру!

08.02.2021
Опис

Дириґенти. Українською – проєкт, який усім полюбився, адже саме завдяки ньому слухачі мають можливість відчути потужну силу великого симфонічного оркестру із понад сторічною історією.

Дириґенти. Українською – це проєкт про таємницю співпраці і співжиття дириґента і оркестру. У головних ролях – молоді, надзвичайно талановиті й перспективні дириґенти з усіх куточків України.

У лютому Львівська національна філармонія імені Мирослава Скорика підготувала дві події у рамках цієї концертної серії. Присвячені вони будуть важливим датам нашої історії.

 

12.02.21 / 19:00

Дириґенти. Українською: Соловей

Концертний зал Людкевича

Подія 12 лютого поєднає творчість Антоніна Дворжака та Мирослава Скорика. Академічний симфонічний оркестр виступить під батутою Ігоря Соловея,  у творчій біографії якого сотні концертів у різних країнах Європи та Україні.

Програма події включатиме Віолончельний концерт Дворжака. Солюватиме Олексій Шадрін.

 У 2021 році виповнюється 150 років із дня народження видатної української мисткині – Лесі Українки. Впродовж року у Львівська філармонія вшановуватиме пам’ять відомої українки святковими подіями.

Другим твором програми стане Сюїта з музики до драми Лесі Українки «Камінний господар» Мирослава Скорика.

 

21.02.21 / 18:00

Дириґенти. Українською: Літун

Концертний зал Людкевича

У лютому минає сьома річниця трагічних подій, що відбувалися на Майдані у 2013-2014 рр. Вони назавжди закарбувалися у нашій пам’яті і до сьогодні тривожать, болять та хвилюють…

Пам’яті Небесної Сотні буде присвячена подія 21 лютого. Одним із «головних героїв» події вже традиційно стане Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії. За дириґентським пультом виступить Юрій Літун – талановитий дириґент, у творчій біографії якого виступи із Національним симфонічним оркестром України, Національним президентським оркестром України, INSO-Lviv, Kośice Philharmonic (Словаччина), Kielce Philharmony (Польща), НКА «Київські солісти», оркестром Національної оперети України.

У програмі концерту композиції, які об’єднують почуття відданості та любові до своєї країни – симфонічна поема «Мазепа» угорського композитора Ференца Ліста та Сьома симфонія Людвіга ван Бетховена.

Детальна інформація про події та квитки за посилання:

https://philharmonia.lviv.ua/event/conductors-in-ukrainian-solovey/

https://philharmonia.lviv.ua/event/nebesna-sotnya/

Поділитись


Популярне

05.11.2023 Анонси

Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львівської філармонії вирушив у гастрольне турне Нідер...

Традиційно наприкінці року Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львів...

07.11.2023 Концерти

До 45-річчя творчої діяльності Мар’яна Шуневича

За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток та п...

09.09.2023 Анонси

Контрасти 29 розпочинаються! Календар подій

Міжнародний фестиваль сучасної музики "Контрасти" 2...