Гастролі Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії у польському Щецині

11.06.2023
Опис

17 червня у рамках Міжнародного музичного фестивалю Sacrum Non Profanum виступить Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії. Відомий фестиваль відбувається у давньому польському містечку Щецині з 2005 року. 

Львівська національна філармонія - Гастролі Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії у польському ЩециніНа сцені симфонічний оркестр виступить після успішних гастролей у Карнегі Голі разом із популярним польським хором, що святкує своє 70-річчя, польською співачкою Катаржиною Дондальською — колоратурним сопрано з діапазоном у чотири октави, яке зірка світової опери Барбара Бонні назвала “восьмим чудом світу” та видатним польським баритоном Лєшеком Скрлою, що вирізняється великою музичною універсальністю. Диригуватиме Богдан Богушевський. Концерт нашого запрошеного колективу матиме назву “Жінкам та дітям України” та включатиме музику до найвідоміших кінофільмів — “Дракула”, “Зоряні війни”, “Закон і п’ястук”, “Місія”, “Вогнем і мечем”, “Пірати Карибського моря” та ін.

Відомий польський композитор Збігнєв Козуб з Познанської музичної академії ім. І. Я. Падеревського спеціально для концерту створить нову версію Гімну Європейського Союзу, яка буде виконана наприкінці концерту всіма артистами на сцені та зібраною публікою в залі.

Концерт пройде під Патронатом Посольства України в Польщі. Організатор Фестивалю: Поморське товариство інструменталістів “Академія” в Щецині.

Поділитись


Популярне

22.01.2024 Концерти

VIII Різдвяний благодійний фестиваль коляди та духовної пісні відкрив ансамбль «Високий Замок»

У неділю, 21 січня у храмі Різдва Пресвятої Богородиці Академічний інструме...

05.11.2023 Анонси

Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львівської філармонії вирушив у гастрольне турне Нідер...

Традиційно наприкінці року Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львів...

07.11.2023 Концерти

До 45-річчя творчої діяльності Мар’яна Шуневича

За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток та п...