Пошук і шлях до світла: про маратон Сліпака у Суспільне:Новини

29.06.2023
Опис

У Львові відбудеться 7-й маратон пам’яті оперного співака та Героя України Василя Сліпака. Як повідомив Суспільному генеральний директор Львівської національної філармонії Володимир Сивохіп, у межах маратону відбудеться 4 події.

 

Львівська національна філармонія - Пошук і шлях до світла: про маратон Сліпака у Суспільне:Новини

Четверту симфонію Малера виконає Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії у супроводі оперної співачки Інни Федорій під керівництвом польського диригента Вінсента Козловського.

“Симфонія Малера, весь симфонізм Малера – це світова філософія. Це велич, трагедія,-  боротьба, це є перемога, усе разом. У теперішній непростий час може символізувати народну велич, боротьбу і перемогу, а в останній частині є вокал, сопрано, це якраз підтверджує пошук і шлях до світла”, — каже генеральний директор Львівської національної філармонії ім. М. Скорика Володимир Сивохіп.

“Ця симфонія дає нам пережити ціле життя, цілий світ. Зі всім, що класне, зі всім, що погане, що страшне. Але вона дає велику надію, і це найважливіше”, — каже диригент Вінсент Козловський.

“Василь ніколи про це не розповідав, що він воює, що він на фронті. Він казав, що він там займається культурно мистецькими акціями, тобто вся історія Василя Сліпака, як воїна, для родини вона стала доступною тільки після його загибелі”, — говорить брат Василя Сліпака Орест Сліпак.

Львівська національна філармонія - Пошук і шлях до світла: про маратон Сліпака у Суспільне:Новини

Поділитись


Популярне

10.12.2023 Медіа

5000 підписників на YouTube-каналі Львівської філармонії

Раді повідомити всім нашим шанувальникам т...

08.05.2024 Концерти

Концерт “Крізь темряву” презентовано на каналі філармонії

У найважливіший для усіх християн тиждень Академічний симфонічний оркестр Л...

05.12.2023 Анонси

Анонс благодійних концертів від INSO-Lviv

Одна з найбільш очікуваних новин цієї зими від Академічного симфонічного оркестру INSO-Lviv Львівської н...