Світло переможе тьму: симфонічна музика у Львівській філармонії прозвучить 1 грудня

30.11.2023
Опис

Академічний симфонічний оркестр представить програму, що за кілька днів прозвучить і у Берлінській філармонії. Диригуватиме улюбленець публіки, американський диригент українського походження Теодор Кухар.

1 грудня о 19:00 запрошуємо на концерт!

Серед розмаїття творів слухачам пропонуватиметься музика Євгена Станковича, одного із найвідоміших нині живих українських авторів. Він буде представлений у програмі оркестровою сюїтою «Ніч перед Різдвом». Вона належить до кращих зразків новітнього українського балету. Композитор занурює в таємничо-святкову містерію колядок й осяйної зимової казки.

Концерт для скрипки з оркестром Яна Сібеліуса виконає відома українська солістка — Богдана Півненко. Як відомо, Півненко активно пропагує новітню українську музику в Україні та закордоном, зокрема в таких залах як, Berliner Philharmonie, Weill Hall Carnegie Hall, Palau de la Musica Catalana та інших. Цього разу вона зіграє музику, сповнену світлих почуттів, піднесеного й трепетного поривання, що втаємничить слухача у всесвіт глибоких особистісних переживань ліричного героя.

Львівська національна філармонія - Світло переможе тьму: симфонічна музика у Львівській філармонії прозвучить 1 грудня

Особливим твором у програмі стане шедевр класичної музики, знаменита П’ята симфонія Людвіга ван Бетховена. Слухаючи її, можна уявити, як, перемагаючи злий фатум, герой тріумфує й підіймається над розбурханим океаном людських почуттів та житейських негараздів. Так світло перемагає тьму, даруючи нам впевненість у майбутньому.

Квитки тут: https://soldout.ua/booking/1343-syla-svitla 

 

Поділитись


Популярне

22.01.2024 Концерти

VIII Різдвяний благодійний фестиваль коляди та духовної пісні відкрив ансамбль «Високий Замок»

У неділю, 21 січня у храмі Різдва Пресвятої Богородиці Академічний інструме...

05.11.2023 Анонси

Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львівської філармонії вирушив у гастрольне турне Нідер...

Традиційно наприкінці року Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львів...

07.11.2023 Концерти

До 45-річчя творчої діяльності Мар’яна Шуневича

За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток та п...