Симфонічний вечір у Львівській філармонії: американські солісти виконають класичні шедеври та сучасні твори

28.04.2024
Опис

У найважливіший для усіх християн тиждень Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії представить подію “Крізь темряву” із творів, інспірованих духовністю. Відомі диригент та трійка солістів приїжджають з Америки, щоб засвідчити свою солідарність з українським народом та підтримати в часі війни. 

Львівська національна філармонія - Симфонічний вечір у Львівській філармонії: американські солісти виконають класичні шедеври та сучасні твори

30 квітня о 19:00 разом з диригентом Бенджаміном Лоебом та гостями філармонії: сопрано Еллісон Черні, віолончелістами Пітером Зайденбером та Арі Еваном оркестр презентує пʼять творів композиторів різних генерацій, серед яких поряд з музикою легендарних класиків можна буде почути нову творчість наших сучасників. Особливим номером програми стане композиція володаря Ґреммі Кітта Вейклі, сповнена віри та енергії.

У програмі прозвучать два знакові концерти для віолончелі — перший з яких, Концерт для віолончелі з оркестром ре мажор Йозефа Гайдна, став останнім відомим класичним концертом написаним для цього інструменту. А другий твір Роберта Шумана, створений майже 70 років опісля — першим романтичним твором жанру.

Придбати квитки тут

Коротка довідка про виконавців:

Співачка Еллісон Черні — коренями походить з українського Переяслава, виконавиця провідних оперних партій по всій території США, виступала як солістка з шанованим Філадельфійським оркестром, Бостонським поп-оркестром у таких відомих концертних залах, як Карнегі Голл, Еліс Таллі Голл та Ейвері Фішер Голл. 

Віолончелісти Пітер Зайденберг та Арі Еван — регулярно виступають у найбільших концертних залах США, Європи та Азії. 

Львівська національна філармонія - Симфонічний вечір у Львівській філармонії: американські солісти виконають класичні шедеври та сучасні твори

Диригент Бенджамін Лоеб — затребуваний музикант, випускник найвідоміших світових закладів: Джульярдської школи та Гарвардського університету. 

Львівська національна філармонія - Симфонічний вечір у Львівській філармонії: американські солісти виконають класичні шедеври та сучасні твори

Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії імені Мирослава Скорика – колектив із 121-літньою історією. 15 лютого 2023 року Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії зібрав аншлаг у славетному Carnegie Hall у Нью-Йорку з музикою Євгена Станковича, Антоніна Дворжака та Анатолія Кос-Анатольського. У грудні 2023 колектив виступив у Берлінській філармонії, представивши музику українських композиторів. Протягом останніх кількох сезонів оркестр здійснив низку важливих записів для великих міжнародних лейблів, включаючи Naxos та Brilliant Classics.

Деталі програми та біографії виконавців

Поділитись


Популярне

10.12.2023 Медіа

5000 підписників на YouTube-каналі Львівської філармонії

Раді повідомити всім нашим шанувальникам т...

08.05.2024 Концерти

Концерт “Крізь темряву” презентовано на каналі філармонії

У найважливіший для усіх християн тиждень Академічний симфонічний оркестр Л...

05.12.2023 Анонси

Анонс благодійних концертів від INSO-Lviv

Одна з найбільш очікуваних новин цієї зими від Академічного симфонічного оркестру INSO-Lviv Львівської н...