Симфонічна поема “Незламні”

15.04.2022
Опис

Український Мистецький Фронт та Львівська національна філармонія

представляють

 

19 квітня 18:00

Симфонічна поема

НЕЗЛАМНІ

Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії

квінтет Ігоря Закуса

диригент – Володимир Сивохіп

 

Мета заходу – збір коштів для полку спеціального призначення АЗОВ.

 

19 квітня у Львівській філармонії відбудеться великий благодійний захід – симфонічна поема Ігоря Закуса НЕЗЛАМНІ.

На сцену вийдуть квінтет відомого українського музиканта Ігоря Закуса та Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії імені Мирослава Скорика під керівництвом диригента Володимира Сивохіпа.

Онлайн концерт НЕЗЛАМНІ транслюватиметься  по всьому світу з метою збору коштів для ЗСУ.

Також є унікальна можливість купити квиток й потрапити на подію наживо. Так як філармонія наразі є великим гуманітарним хабом, а всі приміщення, включаючи партер зайняті ліками для наших військових,  в продажу буде  лише 120 квитків.

До програми НЕЗЛАМНІ увійшли твори Ігоря Закуса, оркестровані для симфонічного оркестру і джазового квінтету кращими українськими оркеструвальниками, також вірші українських поетів написані в перший місяць війни між Україною та росією.

Ігор Закус: “НЕЗЛАМНІ – це про українців. Музика присвячена їм. А вірші, написані за останній місяць, оспівують український народ, його дух і незламність. Мирного українця, який стає воїном, його батьків, дітей, українську  жінку, українського солдата…

Це велике музичне полотно, залите поезією українських поетів про героїчну боротьбу українського народу за свою свободу в загарбницькій війні росії проти України, музично-поетичне зображення шляху українців до перемоги.”

Композиції почуємо у виконанні Квінтету Ігоря Закуса (Денніс Аду – труба, Тарас Кушнірук – гітара, Усеїн Бекіров – піано, Ігор Закус – бас, Максим Кондратенко – барабани), Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії, які виступлять під орудою Народного артиста України Володимира Сивохіпа.

Автор музики – Ігор Закус

Оркеструвальники: Юрій Шепета, Павло Шепета, Усеїн Бекіров, Ігор Юзюк, Ілля Єресько.

Читають вірші Марта Більська та Олег Онещак.

Львівська національна філармонія - Симфонічна поема "Незламні"

 

Олег Онещак – актор театру Леся Курбаса, який вступив до  лав ЗСУ, коли почалася війна. Відпрацювавши концерт,  він одразу повернеться до своїх нових службових обов’язків – захищати Україну.

Iгор Закус  – бас-гітарист, композитор, викладач, засновник проекту Jazz Kolo справедливо вважається найкращим бас-гітаристом Україні. В його музиці є все – техніка, вражаюча мелодика, справжня українська співучість та індивідуальний саунд.

Заслужений Артист України, Доцент КМАМ ім Р. М. Глієра, Ігор займається викладацькою діяльність, активно гастролює, та є автором чисельних українських та міжнародних музичних проектів.

Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії імені Мирослава Скорика – колектив із понад столітньою історією та один із провідних музичних колективів України. Його «офіційним» днем народження вважається 27 вересня 1902 року. Є постійним учасником міжнародних фестивалів та проєктів, зокрема, Міжнародного фестивалю музичного мистецтва «Віртуози», Міжнародного фестивалю сучасної музики «Контрасти», Українсько-польського фестивалю «Відкриваючи Падеревського» та ін. Оркестр з успіхом гастролював у багатьох країнах світу, серед яких Польща, Італія, Іспанія, Франція, Швейцарія, Німеччина, Нідерланди та Китай. Протягом останніх кількох сезонів оркестр здійснив низку важливих записів для великих міжнародних лейблів, включаючи Naxos та Brilliant Classics.

Український Мистецький Фронт створили у березні 2022 року під час війни Росії з Україною,  музикант та організатор івентів зі Львова Сергій Федорчук та власниця  київської комунікаційної агенції Top Media Communication Ольга Черткова.

Перший проект Українського Мистецького Фронту – #дешансонізація – серія вуличних, клубних та онлайн концертів у Львові, до яких залучено найкращих музикантів країни.

Музика звучить різних форматів – класична, електронна, джаз, рок та блюз.

Станом на 12 квітня 2022 проведено 18 виступів українських музикантів,  вже заплановано ще 13, далі буде

Мета проекту – збір коштів для ЗСУ

 

Лінки для донатів:

https://tinyurl.com/JAZZ-PRIVATBANK

https://send.monobank.ua/jar/F6hAjTrXv

PayPal: AFofUkraine@gmail.com

 

Зібрані гроші УМФ передає Міжнародному Благодійному Фонду “ПАТРІОТ” на потреби окремого полку спеціального призначення АЗОВ.

Звіти про перераховані кошти – на офіційних сторінках УМФ

 

Квитки можна придбати за посиланням: https://concert.ua/uk/event/nezlamni-lviv

Кількість місць обмежена!

 

Поділитись


Популярне

22.01.2024 Концерти

VIII Різдвяний благодійний фестиваль коляди та духовної пісні відкрив ансамбль «Високий Замок»

У неділю, 21 січня у храмі Різдва Пресвятої Богородиці Академічний інструме...

05.11.2023 Анонси

Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львівської філармонії вирушив у гастрольне турне Нідер...

Традиційно наприкінці року Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львів...

07.11.2023 Концерти

До 45-річчя творчої діяльності Мар’яна Шуневича

За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток та п...