У Львівській національній філармонії прозвучить музика романтиків

05.03.2020
Опис

13 березня у Львівській філармонії музиканти презентують концертну програму «Чайковський & Дворжак», що поєднає композиції цих митців. Твори прозвучать у виконанні юного піаніста-віртуоза Богдана Терлецького та Академічного симфонічного оркестру філармонії. Диригуватиме американський диригент Вес Кенні.

Чайковський і Дворжак – ці два композитори-романтики жили і творили в один час. Їх твори – це барвисті полотна із візерунками людських почуттів, переживань та емоцій. Перший фортепіанний концерт Чайковського є одним із найвідомих зразків у цьому жанрі. Чудові мелодії, частина з яких побудована на темах українських народних пісень, ефектність та неабияка віртуозність. Солюватиме у Концерті улюбленець публіки –  юний львівський піаніст Богдан Терлецький.

Шоста симфонія Антоніна Дворжака стала однією з перших масштабних композицій митця. Цей 40-хвилинний твір сповнений світла, тепла та любові до своєї батьківщини – Чехії.

Доповнять музику романтиків «Есе для оркестру» американського композитора Семюела Барбера. Усі твори програми прозвучать у виконанні Академічного симфонічного оркестру філармонії під орудою американського диригента Веса Кенні.

Запрошуємо!

Детальна інформація та квитки доступні за посиланням: https://philharmonia.lviv.ua/event/chaikovskyi-dvorzhak-13-03-2020-19-00/

Поділитись


Популярне

03.06.2023 Концерти

Дрезденські камерні музиканти виступили у Львівській філармонії

Бетховен, Моцарт, Пярт - музиканти найстарішого у світі оркестру, С...

09.09.2023 Анонси

Контрасти 29 розпочинаються! Календар подій

Міжнародний фестиваль сучасної музики "Контрасти" 2...