У Львівській національній філармонії представлять 9 премʼєр сучасної симфонічної музики!

31.01.2024
Опис

2 лютого о 19:00 у Львівській національній філармонії відбудеться “Вечір премʼєр” – виняткова подія, до якої Академічний симфонічний оркестр львівської національної філармонії на чолі з диригентом – Володимиром Сивохіпом та солістами: Івоною Глінкою та Володимиром Веретельником готує концентрат різноманіття сучасної музики світу. Звучатимуть твори композиторів Японії, Греції, Італії та США.  

Ця програма є унікальною не лише премʼєрами – вечори симфонічної музики асоціюються в нас з творами великих форм: симфоніями, концертами для соло з оркестром, поемами. Однак оркестр та солісти готують ще один сюрприз – звучатимуть мініатюри. До оркестрових мініатюр композитори звертаються не так часто: не кожному й до снаги настільки лаконічно викласти думку. Історією та ідеєю кожного з творів слухачів майстерно проведуть модератори концерту. 

Також таке різноманіття є чудовим доказом того, що сучасна музика є дуже багатогранною і кожен в ній зможе відшукати звучання до душі”, – запрошують у філармонії.

Спеціально для виконання премʼєр до Львова приїздить відома польська флейтистка, інтерпретаторка нової та експериментальної музики – Івона Глінка. Її майстерність стала натхненням для колосальної кількості композиторів Європи, Азії та Америки, які написали для неї понад сто творів!

Дізнатись більше про концерт, а також придбати квитки можна за посиланням

Поділитись


Популярне

22.01.2024 Концерти

VIII Різдвяний благодійний фестиваль коляди та духовної пісні відкрив ансамбль «Високий Замок»

У неділю, 21 січня у храмі Різдва Пресвятої Богородиці Академічний інструме...

05.11.2023 Анонси

Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львівської філармонії вирушив у гастрольне турне Нідер...

Традиційно наприкінці року Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львів...

07.11.2023 Концерти

До 45-річчя творчої діяльності Мар’яна Шуневича

За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток та п...