У Львові звучатиме Органна симфонія Каміля Сен-Санса

18.06.2022
Опис

22 червня о 19:00 у Львівському органному залі звучатиме Симфонія №3 до мінор французького композитора Шарля Каміля Сен-Санса. У концерті братиме участь Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії, соло на органі виконуватиме Світлана Позднишева, а дириґуватиме – Іван Остапович.

Каміль Сен-Санс – автор творів різних музичних жанрів. Апогеєм його композиторської діяльності стала опера «Генріх VIII», яка принесла Сен-Сансові неабияке визнання. У 1886 році Лондонська філармонія замовила автору органну симфонію. Прем’єра відбулася саме у Лондоні, а нова композиція удостоїлася численних захоплень слухачів та критиків. Після смерті свого друга і відомого композитора Ференца Ліста, Сен-Санс присвятив свою Органну симфонія №3 йому.

Про свій твір Сен-Санс сказав: “Я віддав йому все, що зміг дати. Те, що я тут зробив, я ніколи більше не досягну”.

Органну симфонію Сен-Санса у Львівському органному залі виконуватиме Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії імені Мирослава Скорика – знаний колектив із понад столітньою історією. Музиканти є постійними учасниками міжнародних фестивалів та конкурсів. Академічний симфонічний оркестр є одним з найбільших в Україні, а також добре відомий далеко за її межами.

Партію органа на концерті виконуватиме солістка Львівського органного залу Світлана Позднишева – успішна органістка з багатим репертуаром, а також піаністка та клавесиністка.

Музиканти гратимуть під батутою Івана Остаповича – дириґента, композитора, культурного менеджера, засновника оркестру Ukrainian Festival Orchestra, директора Львівського органного залу.

Для відвідування події прохання мати з собою документ, що посвідчує особу. У разі оголошення повітряної тривоги концерт буде перервано, а гостям запропоновано перейти в безпечне місце.

Більше інформації про подію можна знайти на сайті Органного залу, комунікаційних майданчиках Instagram, Facebook та за посиланням.

Поділитись


Популярне

22.01.2024 Концерти

VIII Різдвяний благодійний фестиваль коляди та духовної пісні відкрив ансамбль «Високий Замок»

У неділю, 21 січня у храмі Різдва Пресвятої Богородиці Академічний інструме...

05.11.2023 Анонси

Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львівської філармонії вирушив у гастрольне турне Нідер...

Традиційно наприкінці року Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львів...

07.11.2023 Концерти

До 45-річчя творчої діяльності Мар’яна Шуневича

За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток та п...