Урочисте закриття ювілейного сезону філармонійного оркестру INSO-Львів

13.06.2024
Опис

Сезон став винятковим для оркестру, що за період з 9 вересня 2023 по 15 червня 2024 року провів: 2 масштабні благодійні аукціони зі спільним результатом 5.7 млн грн у колаборації з відомою мистецькою галереєю; 10 благодійних концертів, що у різних локаціях Львова допомогли зібрати кошти на зброю для українських військових; а також в сумі оркестр зіграв 40 концертів, з яких 16 успішно пройшли за кордоном — у Польщі, Німеччині, Нідерландах, Фінляндії. 

Львівська національна філармонія - Урочисте закриття ювілейного сезону філармонійного оркестру INSO-Львів

З диригенткою Далею Стасевською та скрипалем Джошуа Беллом оркестр здійснив запис концерту для найвідомішого класичного телеканалу Mezzo. Було придбано нові музичні інструменти – бас-тромбон, фагот й флейту піколо. Протягом сезону оркестр публікував інтерв’ю з музикантами, завдяки яким слухачі могли краще пізнати кожного з них. 

Фінальну крапку ювілейного 25 концертного сезону Академічного симфонічного оркестру INSO-Львів поставить концерт з вишуканої європейської класики під батутою французького диригента Ніколя Шалвіна. Уже вдруге маестро приїде до Львова, щоб подарувати слухачам вечір романтичної музики, оповитої французьким шармом та казковими мотивами.

Львівська національна філармонія - Урочисте закриття ювілейного сезону філармонійного оркестру INSO-Львів

Оперно-симфонічний диригент Шалвін є відомим інтерпретатором і першовиконавцем багатьох творів композиторів Франції, Бельгії та інших країн. І цього вечора він так само познайомить львівську публіку з кількома рідкісними творами французької музики. Для вас звучатиме оркестрова пʼєса «Весняного ранку» («D’un matin de printemps) Лілі Буланже, французької композиторки початку XX століття, учениці Габріеля Форе та першої жінки-лауреатки Римської премії, а також ліричні Чотири ноктюрни сучасної композиторки Флорентіни Мульсан, які вперше звучатимуть у Львові під керівництвом Шалвіна.

Придбати квитки: https://soldout.ua/booking/1626-three-dots 

Поділитись


Популярне

08.05.2024 Концерти

Концерт “Крізь темряву” презентовано на каналі філармонії

У найважливіший для усіх християн тиждень Академічний симфонічний оркестр Л...

18.06.2024 АнонсиКонцерти

Польські гастролі Львівської філармонії в Щецині та Катовіце

Найближчим днями виконання Академічного симфонічного оркестру Львів...

14.06.2024 Медіа

Про концерт “Музичні діалоги”: TVP Polonia

Попри дійсність війни – музи в Україні не вмовкають. Це артисти філармонії ...