The USAFE Band з Національним президентським оркестром України у Львівській філармонії

03.10.2018
Опис

The USAFE Band – оркестр військово-повітряних сил США в Європі

Від моменту заснування 1943 році USAFE Band дали більше ніж 20 000 концертів, відвідуючи близько 400 країн на рік, оркестр знаменитий виступами для монархів і керівників держав. USAFE Band по праву пишається високими досягненнями і радий ділитися досвідом, що надихає, з поцінувачами музики в Україні.

З нагоди свята Покрови і Дня Захисника України у жовтні 2018 року в Україні пройде тур The USAFE Band (оркестру ВПС США в Європі) The Ambassadors.

Концерт стане продовженням серїї заходів дипломатичної місії музичних послів США в Україні:

  • подія “Майдан Єднання” відбулася 24 серпня 2017 року в Києві, на Майдані Незалежності з нагоди 26-річчя Незалежності України, і відзначилася спільним виступом Оркестру віськово-повітряних сил США і Національного Президентського оркестру України;
  • концертний тур «Музика Єднає» пройшов у Одесі, Миколаєві, Херсоні, Запоріжжі, Дніпрі, Харкові та Києві з 23 жовтня по 2 листопада 2017 року і був присвячений 25-річчю дипломатичних відносин між США та Україною;
  • візит диригента Оркестру віськово-повітряних сил США капітана Джастіна Льюїса за запрошенням Національного Президентського оркестру України для участі у спільному проекті «Military Music Mix» відбувся з 24 по 30 квітня 2018 року, концерти пройшли у Києві та Житомирі.

У Львові розпочнеться дипломатичний музичний тур трьома містами України (Львів, Житомир, Київ), він буде присвячений плідній співпраці України і США в сферах військової і культурної дипломатії.

Коментар до виступу колективу на “Контрастах”:

Під час фестивалю сучасної музики “Контрасти” The USAFE Band виступить з Національним президентським оркестром України – концерт “I Sustain The Wings. Сучасний діалог культур” (13.10)

Оркестр військово-повітряних сил США в Європі представить у Львові найновіший Американський джаз, Нью-Йоркський стиль.

Сучасний джаз від музикантів військово-повітряних сил США, в стилі сьогоденної джазової сцени міста Нью-Йорк. Віртуозні музиканти виконуватимуть композиції найактуальніших джазвих колективів.

Насолоджуйтеся програмою, що складається з творів їхніх особистих фаворитів та оригінальною музикою, що написана спеціально для фестивалю “Контрасти”.

Поділитись


Популярне

03.06.2023 Концерти

Дрезденські камерні музиканти виступили у Львівській філармонії

Бетховен, Моцарт, Пярт - музиканти найстарішого у світі оркестру, С...

09.09.2023 Анонси

Контрасти 29 розпочинаються! Календар подій

Міжнародний фестиваль сучасної музики "Контрасти" 2...