Вечір голівудських хітів

17.06.2024
Опис

У Львівській національній філармонії імені Мирослава Скорика анонсували вечір Хітів Голівуду, який відбудеться 20 червня о 19:00.

Для виконання культових саундтреків в Україну прибув американський диригент — Роджер Махадін, під керівництвом якого виступить Академічний камерний оркестр “Віртуози Львова”.

Львівська національна філармонія - Вечір голівудських хітів

У виконанні музикантів прозвучать мелодії з легендарних кінофільмів: від космічної саги — “Зоряних Війн” до композицій з мультфільмів та мюзиклів. 

Роджер Махадін отримав визнання в США як інтерпретатор музики до вистав та фільмів, був одним із засновників і головним диригентом New York Symphonic Arts Ensemble, а також директором та диригентом трьох університетських симфонічних оркестрів, NYU Chamber Music Society. В Україну Роджер приїздить вперше, про що ділиться: 

“Оркестр “Віртуози Львова” має чудову історію виконання нестандартних репертуарів, вони сміливо поєднують виконання класичної та попмузики, чи кіномузики. Цей вечір ми даруватимемо слухачам музику для насолоди, внутрішнього спокою, мрій, що є дуже важливо в такий неспокійний час.

Що ж звучатиме? Я не розкриватиму поки програми, однак додам, що це будуть теми, які асоціюються з найхаризматичнішими персонажами, супергероями та чарівниками, лиходіями та рятівниками. Композиції, які нагадують про те, що щирі почуття та добро завжди перемагають”.

Більше про концерт

Квитки

Поділитись


Популярне

08.05.2024 Концерти

Концерт “Крізь темряву” презентовано на каналі філармонії

У найважливіший для усіх християн тиждень Академічний симфонічний оркестр Л...

18.06.2024 АнонсиКонцерти

Польські гастролі Львівської філармонії в Щецині та Катовіце

Найближчим днями виконання Академічного симфонічного оркестру Львів...

14.06.2024 Медіа

Про концерт “Музичні діалоги”: TVP Polonia

Попри дійсність війни – музи в Україні не вмовкають. Це артисти філармонії ...