«Віртуози Львова» візьмуть участь у знакових всеукраїнських подіях

23.09.2021
Опис

Львівський медичний фаховий коледж післядипломної освіти спільно з Асоціацією медичних сестер Львівщини, за підтримки Міністерства охорони здоров’я України, Львівської обласної ради та Львівської обласної державної адміністрації, вперше в Україні організовують Осінній медсестринський форум за участі міжнародних фахівців.

Як інформує пресслужба ЛОР, почесними гостями Форуму, який пройде 23-24 вересня, стануть міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко, заступниця міністра охорони здоров’я Ірина Микичак та директорка Центру післядипломної освіти медсестер та акушерок м. Жешув (Польща) Йоанна Пшибек-Міта.

Перший всеукраїнський Осінній медсестринський форум, який відбудеться 23–24 вересня у Львові, об’єднає керівників закладів післядипломної освіти зі всієї України, а також з міста Жешув (Польща), медичних сестер загальної практики сімейної медицини, голів асоціацій та головних спеціалістів з медсестринства усіх областей України.

24 вересня участь у Формі візьме також Академічний камерний оркестр «Віртуози Львова». Колектив виступить на Арені Львів о 12:40.

У виконанні оркестру звучатимуть популярні хіти з репертуару колективу. Дириґуватиме незмінний керівник оркестру, Народний артист України Сергій Бурко.

Детальна програма Форуму за посиланням: https://tvoemisto.tv/news/u_lvovi_vpershe_v_ukraini_vidbudetsya_osinniy_medsestrynskyy_forum_123435.html

Поділитись


Популярне

22.01.2024 Концерти

VIII Різдвяний благодійний фестиваль коляди та духовної пісні відкрив ансамбль «Високий Замок»

У неділю, 21 січня у храмі Різдва Пресвятої Богородиці Академічний інструме...

05.11.2023 Анонси

Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львівської філармонії вирушив у гастрольне турне Нідер...

Традиційно наприкінці року Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львів...

07.11.2023 Концерти

До 45-річчя творчої діяльності Мар’яна Шуневича

За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток та п...