«Віртуози Львова» візьмуть участь у знакових всеукраїнських подіях

23.09.2021
Опис

Львівський медичний фаховий коледж післядипломної освіти спільно з Асоціацією медичних сестер Львівщини, за підтримки Міністерства охорони здоров’я України, Львівської обласної ради та Львівської обласної державної адміністрації, вперше в Україні організовують Осінній медсестринський форум за участі міжнародних фахівців.

Як інформує пресслужба ЛОР, почесними гостями Форуму, який пройде 23-24 вересня, стануть міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко, заступниця міністра охорони здоров’я Ірина Микичак та директорка Центру післядипломної освіти медсестер та акушерок м. Жешув (Польща) Йоанна Пшибек-Міта.

Перший всеукраїнський Осінній медсестринський форум, який відбудеться 23–24 вересня у Львові, об’єднає керівників закладів післядипломної освіти зі всієї України, а також з міста Жешув (Польща), медичних сестер загальної практики сімейної медицини, голів асоціацій та головних спеціалістів з медсестринства усіх областей України.

24 вересня участь у Формі візьме також Академічний камерний оркестр «Віртуози Львова». Колектив виступить на Арені Львів о 12:40.

У виконанні оркестру звучатимуть популярні хіти з репертуару колективу. Дириґуватиме незмінний керівник оркестру, Народний артист України Сергій Бурко.

Детальна програма Форуму за посиланням: https://tvoemisto.tv/news/u_lvovi_vpershe_v_ukraini_vidbudetsya_osinniy_medsestrynskyy_forum_123435.html

Поділитись


Популярне

03.06.2023 Концерти

Дрезденські камерні музиканти виступили у Львівській філармонії

Бетховен, Моцарт, Пярт - музиканти найстарішого у світі оркестру, С...

09.09.2023 Анонси

Контрасти 29 розпочинаються! Календар подій

Міжнародний фестиваль сучасної музики "Контрасти" 2...