“Віртуози Львова” запрошують на традиційний святковий концерт-подарунок “Сильвестрові рефлексії”

26.12.2023
Опис

У період між Різдвом та Новим Роком, 28 грудня о 19:00 оркестр запрошує слухачів почути віртуозну святкову програму: улюблені “Пори року” Антоніо Вівальді, “Різдвяний концерт” Арканджело Кореллі, колядки в майстерних опрацюваннях відомих українських композиторів.

Спеціально для цієї програми до оркестру приєднається солістка, скрипалька Марта Герега та Василь Крячок – художній керівник та головний диригент оркестру Маріупольської філармонії. 

Львівська національна філармонія - “Віртуози Львова” запрошують на традиційний святковий концерт-подарунок “Сильвестрові рефлексії”Львівська національна філармонія - “Віртуози Львова” запрошують на традиційний святковий концерт-подарунок “Сильвестрові рефлексії”

“Цей концерт є одним з результатів співпраці Маріупольської камерної філармонії і Львівської національної філармонії, цінної для нас співпраці, яка триває від заснування філармонії у Маріуполі. 

І я щиро радий знову бути у Львові та разом з прекрасними музикантами – “Віртуозами Львова”, представити дійсно знакові твори. Бо ж в тандемі з концертами Антоніо Вівальді та Арканджело Кореллі прозвучать також колядки Мирослава Скорика, які обидва оркестри виконували від премʼєри. Особливо приємно буде подарувати їх львівській публіці”

– Василь Крячок

Більше інформації та квитки

 

 

Поділитись


Популярне

22.01.2024 Концерти

VIII Різдвяний благодійний фестиваль коляди та духовної пісні відкрив ансамбль «Високий Замок»

У неділю, 21 січня у храмі Різдва Пресвятої Богородиці Академічний інструме...

05.11.2023 Анонси

Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львівської філармонії вирушив у гастрольне турне Нідер...

Традиційно наприкінці року Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львів...

07.11.2023 Концерти

До 45-річчя творчої діяльності Мар’яна Шуневича

За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток та п...