Вітаємо Дзвениславу Сафʼян з отриманням престижної нагороди від Media Development Foundation «25 до 25: молоді та зухвалі»!

13.11.2023
Опис

Центр розвитку незалежних медіа в Україні Media Development Foundation оголосив переможців премії для медіамейкерів-початківців «25 до 25: молоді та зухвалі». Церемонія нагородження відбулася під час заходу присвяченого першій річниці роботі медіа для медіа «Медіамейкер». 

Однією з переможців стала співзасновниця, CEO в медіа про класичну музику The Claquers, яка очолює літературний відділ філармонії – Дзвенислава Сафʼян.

Я хотіла розповідати про музику, а не тільки виконувати її, бо слово має значення. Воно впливає на спільноту й допомагає творити її історію”, Дзвенислава Сафʼян.

Львівська національна філармонія - Вітаємо Дзвениславу Сафʼян з отриманням престижної нагороди від Media Development Foundation «25 до 25: молоді та зухвалі»!

Є багато премій та нагород, які стають для досвідчених медіамейкерів якщо не вершиною кар’єри, то визнанням років сміливого й важливого репортингу. Поза увагою їхнього журі часто залишається молодь, якій не бракує сміливості й розмаху, але ще недостатньо помітних досягнень. Ми організовуємо конкурс «25 до 25: молоді та зухвалі» з думкою про майбутнє.  Хочемо показати початківцям, що їхню роботу цінують і є заради чого залишатися в професії. А для професійної спільноти й ширшої аудиторії — підсвітити успішні кейси молодих і зухвалих і показати, на кого можна сподіватися в розвитку медіагалузі. Хочемо показати початківцям, що їхню роботу цінують і є заради чого залишатись в професії”, –  Media Development Foundation

Львівська національна філармонія - Вітаємо Дзвениславу Сафʼян з отриманням престижної нагороди від Media Development Foundation «25 до 25: молоді та зухвалі»!

Поділитись


Популярне

22.01.2024 Концерти

VIII Різдвяний благодійний фестиваль коляди та духовної пісні відкрив ансамбль «Високий Замок»

У неділю, 21 січня у храмі Різдва Пресвятої Богородиці Академічний інструме...

05.11.2023 Анонси

Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львівської філармонії вирушив у гастрольне турне Нідер...

Традиційно наприкінці року Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львів...

07.11.2023 Концерти

До 45-річчя творчої діяльності Мар’яна Шуневича

За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток та п...