Вітаємо Дзвениславу Сафʼян з отриманням престижної нагороди від Media Development Foundation «25 до 25: молоді та зухвалі»!

13.11.2023
Опис

Центр розвитку незалежних медіа в Україні Media Development Foundation оголосив переможців премії для медіамейкерів-початківців «25 до 25: молоді та зухвалі». Церемонія нагородження відбулася під час заходу присвяченого першій річниці роботі медіа для медіа «Медіамейкер». 

Однією з переможців стала співзасновниця, CEO в медіа про класичну музику The Claquers, яка очолює літературний відділ філармонії – Дзвенислава Сафʼян.

Я хотіла розповідати про музику, а не тільки виконувати її, бо слово має значення. Воно впливає на спільноту й допомагає творити її історію”, Дзвенислава Сафʼян.

Львівська національна філармонія - Вітаємо Дзвениславу Сафʼян з отриманням престижної нагороди від Media Development Foundation «25 до 25: молоді та зухвалі»!

Є багато премій та нагород, які стають для досвідчених медіамейкерів якщо не вершиною кар’єри, то визнанням років сміливого й важливого репортингу. Поза увагою їхнього журі часто залишається молодь, якій не бракує сміливості й розмаху, але ще недостатньо помітних досягнень. Ми організовуємо конкурс «25 до 25: молоді та зухвалі» з думкою про майбутнє.  Хочемо показати початківцям, що їхню роботу цінують і є заради чого залишатися в професії. А для професійної спільноти й ширшої аудиторії — підсвітити успішні кейси молодих і зухвалих і показати, на кого можна сподіватися в розвитку медіагалузі. Хочемо показати початківцям, що їхню роботу цінують і є заради чого залишатись в професії”, –  Media Development Foundation

Львівська національна філармонія - Вітаємо Дзвениславу Сафʼян з отриманням престижної нагороди від Media Development Foundation «25 до 25: молоді та зухвалі»!

Поділитись


Популярне

08.05.2024 Концерти

Концерт “Крізь темряву” презентовано на каналі філармонії

У найважливіший для усіх християн тиждень Академічний симфонічний оркестр Л...

18.06.2024 АнонсиКонцерти

Польські гастролі Львівської філармонії в Щецині та Катовіце

Найближчим днями виконання Академічного симфонічного оркестру Львів...

14.06.2024 Медіа

Про концерт “Музичні діалоги”: TVP Polonia

Попри дійсність війни – музи в Україні не вмовкають. Це артисти філармонії ...