Вівальді – венеційський чарівник!

21.02.2022
Опис

Улюбленці публіки, камерний оркестр «Віртуози Львова», запрошують зануритись у музичний світ венеційського чарівника та короля бароко Антоніо Вівальді! Подія відбудеться 24 лютого об 19:00.

Він – музичний реформатор свого часу. Його музика наповнена точними і зрозумілими образами – Вівальді, без перебільшення, писав картини, лиш користувався не пензлями і фарбами, а нотами, мелодіями та співзвуччями. Улюбленець публіки не лише в рідній Венеції, а й далеко за її межами. «Рудий священик», як його називали сучасники, залишив по собі колосальний спадок – понад 800 композицій (концертів, опер, сонат), які відкривають і до сьогодні!

Концертна програма «Венеційський чарівник – Антоніо Вівальді» представляє геніального італійця виконанням творів, написаних для сольного виконання музичними інструментами, а окремі з них зараз є не настільки відомі широким колам шанувальників музики.

Концерт «Венеційський чарівник – Антоніо Лючіо Вівальді» зачарує усіх барвистими образами та яскравими контрастами. Ми обрали витончений та теплий тембр скрипки, насичений тембр фагота, ніжне звучання сопілок та делікатне – мандоліни та величний орган, неперевершене звучання яких, створить неповторну атмосферу вже майже весняного вечора.

Для вас виступатимуть: Наталя Кіричук  (мандоліна), Аліна Подлипенська (мандоліна), Володимир Вацко (фагот), Олена Мацелюх (орган), Квартет «Dudalis», Володимир Дуда / Андрій Кушнір / Жанна Бервецька (скрипка), Лілія Цура / Катерина Шалайська (скрипка), Академічний камерний оркестр «Віртуози Львова». Дириґуватиме незмінний керівник оркестру, Народний артист України – Сергій Бурко.

Запрошуємо!

 

Квитки за посиланням: https://philharmonia.lviv.ua/event/antonio-lucio-vivaldi/

Поділитись


Популярне

22.01.2024 Концерти

VIII Різдвяний благодійний фестиваль коляди та духовної пісні відкрив ансамбль «Високий Замок»

У неділю, 21 січня у храмі Різдва Пресвятої Богородиці Академічний інструме...

05.11.2023 Анонси

Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львівської філармонії вирушив у гастрольне турне Нідер...

Традиційно наприкінці року Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львів...

07.11.2023 Концерти

До 45-річчя творчої діяльності Мар’яна Шуневича

За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток та п...