Виступ Гаддіеля Домброунера та INSO-Львів: інтерв’ю на The Claquers

16.12.2023
Опис

У грудні цьогоріч відомий ізраїльський диригент приїхав до України, щоб разом з оркестром INSO Львівської філармонії виконати програму з творів його улюблених композиторів. Для видання The Claquers Дзвенислава Саф’ян поговорила про кредо Гаддіеля в професії диригента та майбутній концерт.

Львівська національна філармонія - Виступ Гаддіеля Домброунера та INSO-Львів: інтерв'ю на The Claquers

Ексклюзивно для видання він розповів: “Ми зіграємо увертюру «Егмонт», адже 16 грудня — день народження Бетховена. І далі у програмі я просто хотів попрацювати з чудовою музикою. Будуть одні з найкращих творів і творів, які я люблю. Брамс і Дворжак, безумовно, мої улюблені композитори, будуть виконуватися пліч-о-пліч. Зрештою, Дворжак був наче учнем Брамса, він любив показувати йому свої твори. І це все пов’язано.

Про Бетховена Брамс думав, коли писав свій фортепіанний концерт, і Брамса вважали Бетховеном епохи романтизму. Він творив подібно до Бетховена, переписуючи чернетки знову і знову. Завжди був налаштований дуже скептично у своїй роботі, як і Бетховен. У рукописах останнього ви можете побачити, як він намагається той чи інший уривок створити заново…

Львівська національна філармонія - Виступ Гаддіеля Домброунера та INSO-Львів: інтерв'ю на The Claquers

А Сьома симфонія Дворжака — натхненна Брамсом, тобто написана після того, як він почув Третю симфонію Брамса. Створена зі складним контрапунктом голосів, перетином безлічі мотивів… Коли Дворжак почув її, то був дуже вражений. І його Сьома симфонія також деталізована, в ній відчувається дух Брамса. Мені надзвичайно цікаво диригувати цю програму. І, сподіваюся, слухачам теж сподобається”.

Більше читайте за посиланням

 

Поділитись


Популярне

22.01.2024 Концерти

VIII Різдвяний благодійний фестиваль коляди та духовної пісні відкрив ансамбль «Високий Замок»

У неділю, 21 січня у храмі Різдва Пресвятої Богородиці Академічний інструме...

05.11.2023 Анонси

Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львівської філармонії вирушив у гастрольне турне Нідер...

Традиційно наприкінці року Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львів...

07.11.2023 Концерти

До 45-річчя творчої діяльності Мар’яна Шуневича

За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток та п...