Виступ Гаддіеля Домброунера та INSO-Львів: інтерв’ю на The Claquers

16.12.2023
Опис

У грудні цьогоріч відомий ізраїльський диригент приїхав до України, щоб разом з оркестром INSO Львівської філармонії виконати програму з творів його улюблених композиторів. Для видання The Claquers Дзвенислава Саф’ян поговорила про кредо Гаддіеля в професії диригента та майбутній концерт.

Львівська національна філармонія - Виступ Гаддіеля Домброунера та INSO-Львів: інтерв'ю на The Claquers

Ексклюзивно для видання він розповів: “Ми зіграємо увертюру «Егмонт», адже 16 грудня — день народження Бетховена. І далі у програмі я просто хотів попрацювати з чудовою музикою. Будуть одні з найкращих творів і творів, які я люблю. Брамс і Дворжак, безумовно, мої улюблені композитори, будуть виконуватися пліч-о-пліч. Зрештою, Дворжак був наче учнем Брамса, він любив показувати йому свої твори. І це все пов’язано.

Про Бетховена Брамс думав, коли писав свій фортепіанний концерт, і Брамса вважали Бетховеном епохи романтизму. Він творив подібно до Бетховена, переписуючи чернетки знову і знову. Завжди був налаштований дуже скептично у своїй роботі, як і Бетховен. У рукописах останнього ви можете побачити, як він намагається той чи інший уривок створити заново…

Львівська національна філармонія - Виступ Гаддіеля Домброунера та INSO-Львів: інтерв'ю на The Claquers

А Сьома симфонія Дворжака — натхненна Брамсом, тобто написана після того, як він почув Третю симфонію Брамса. Створена зі складним контрапунктом голосів, перетином безлічі мотивів… Коли Дворжак почув її, то був дуже вражений. І його Сьома симфонія також деталізована, в ній відчувається дух Брамса. Мені надзвичайно цікаво диригувати цю програму. І, сподіваюся, слухачам теж сподобається”.

Більше читайте за посиланням

 

Поділитись


Популярне

08.05.2024 Концерти

Концерт “Крізь темряву” презентовано на каналі філармонії

У найважливіший для усіх християн тиждень Академічний симфонічний оркестр Л...

18.06.2024 АнонсиКонцерти

Польські гастролі Львівської філармонії в Щецині та Катовіце

Найближчим днями виконання Академічного симфонічного оркестру Львів...

14.06.2024 Медіа

Про концерт “Музичні діалоги”: TVP Polonia

Попри дійсність війни – музи в Україні не вмовкають. Це артисти філармонії ...