У сьомі роковини пам’яті Василя Сліпака

29.06.2023
Опис

Цього дня, 29 червня 2016 року в селищі Луганське Бахмутського району Донецької області, виконуючи бойове завдання загинув Василь Сліпак. Це — всесвітньо відомий український оперний співак, соліст Паризької національної опери, Герой України. У сьомі роковини від смерті музиканта, на знак пам’яті про нього Львівська філармонія проводить Відкритий міжнародний музичний маратон W LIVE.

Львівська національна філармонія - У сьомі роковини пам'яті Василя Сліпака

Він відбувається під гаслом “У світлі Метеора” — як відомо, небесні тіла згоряють при падінні, набравши величезну швидкість. А найяскравіше зоря виблискує в останній свій час: освітлюючи шлях всім тим, кому судилось йти за нею. Всім нам, сучасникам Василя Сліпака, та прихильникам його неоціненного внеску в українську історію, довго сяятиме його талант та надихатиме на подальшу боротьбу. Постать українця є прикладом жаги до вільного життя, нестримної енергії та непересічної сучасної особистості.

З вдячністю до наших воїнів-захисників та військових медиків запрошуємо їх відвідати події Маратону безоплатно.

Львівська національна філармонія - У сьомі роковини пам'яті Василя Сліпака

29 червня. Про скорботу, велич і сміх

Масштабна Четверта симфонія звучатиме у виконанні чудового сопрано Інни Федорій та Академічного симфонічного оркестру під батутою польського дириґента Вінсента Козловського. Після чергової творчої кризи видатний композитор Густав Малер створив шедевр “кольору небесної блакиті», де втілюється неймовірна глибина роздумів над світобудовою.

30 червня. Молитва до Василя

Струнний квартет «Фенікс» виступить з творами Олександра Козаренка, Ганни Гаврилець та Гії Канчелі у Гарнізонному храмі. Втрати війни не оминули музичну спільноту України. Особливо боляче вони вразили з передчасним відходом двох митців неймовірного таланту — Ганни Гаврилець та Олександра Козаренка. У творах проявиться мелодичне та ритмічне багатство, яскравий фольклорний стрій та сучасна музична мова.

Вхід вільний

1 липня. Пісні для Василя

Відомі камерні виконавці Львова представлять солоспіви найважливіших композиторів ХХ століття та сучасну  інструментальну музику, що вже стала символом України у світі: неймовірно щемкий парафраз на тему нашого Гімну від Юрія Шевченка та геніальний “Гуцульський танець” Мирослава Скорика. Крім того, еталонні обробки українських народних пісень, що закарбувались у пам’яті нашого суспільства і будуть збережені завдяки мистецькому погляду на них. 

2 липня. Spirito d’amore. Mozart.

Запрошуємо насолодитись глибиною чуттєвих музичних барв у калейдоскопі вокальних та інструментальних творів Моцарта! Солісти та оркестр — в особливому театралізованому дійстві.

Поділитись


Популярне

17.01.2024 Концерти

«Нашу музику не знищити»

08.05.2024 Концерти

Концерт “Крізь темряву” презентовано на каналі філармонії

У найважливіший для усіх християн тиждень Академічний симфонічний оркестр Л...

18.06.2024 АнонсиКонцерти

Польські гастролі Львівської філармонії в Щецині та Катовіце

Найближчим днями виконання Академічного симфонічного оркестру Львів...