Запрошуємо на другий “Культурний шпацер”!

07.04.2022
Опис

Запрошуємо на другий “Культурний шпацер”! Він відбудеться у неділю, 10 квітня, о 15.00 у Храмі священномученика Климентія Шептицького, вул. Кривоноса 1. Подія організована у співпраці соціальної ініціативи ДІТИ КРАЇНИ: розваги для відваги, Львівської національної філармонії імені Мирослава Скорика, Управління екології та природних ресурсів ЛМР та за сприяння Храму Священномученика Климентія Шептицького.

Окрім виконання духовних функцій, цей храм є й музеєм, адже зусиллями отця-студита Севастіяна Дмитруха тут зібрано унікальну колекцію сакрального мистецтва. Кожна врятована отцем Севастіяном річ має свою, часом детективну, історію. Окрасою колекції є іконостас із села Крупське, Миколаївського району Львівської області.

Зустріч почнеться з невеличкої екскурсії Храмом та спілкування з отцем Севастіяном. Далі, у Храмі, відбудеться концерт класичної музики у виконанні струнного квартету “Фенікс” Львівської національної філармонії.

Після концерту запрошуємо на прогулянку-екскурсію парком Високий замок, Меморіалом Небесної Сотні і парком пам’яті Героїв з Олександрою Сладковою, керівницею управління екології ЛМР.

Мистецтвом та красою будемо зігрівати наші серця. Але, щоб не змерзнути під час прогулянки, радимо брати термоси з гарячими напоями.

 

 

 

Поділитись


Популярне

03.06.2023 Концерти

Дрезденські камерні музиканти виступили у Львівській філармонії

Бетховен, Моцарт, Пярт - музиканти найстарішого у світі оркестру, С...

09.09.2023 Анонси

Контрасти 29 розпочинаються! Календар подій

Міжнародний фестиваль сучасної музики "Контрасти" 2...