Запрошуємо на другий “Культурний шпацер”!

07.04.2022
Опис

Запрошуємо на другий “Культурний шпацер”! Він відбудеться у неділю, 10 квітня, о 15.00 у Храмі священномученика Климентія Шептицького, вул. Кривоноса 1. Подія організована у співпраці соціальної ініціативи ДІТИ КРАЇНИ: розваги для відваги, Львівської національної філармонії імені Мирослава Скорика, Управління екології та природних ресурсів ЛМР та за сприяння Храму Священномученика Климентія Шептицького.

Окрім виконання духовних функцій, цей храм є й музеєм, адже зусиллями отця-студита Севастіяна Дмитруха тут зібрано унікальну колекцію сакрального мистецтва. Кожна врятована отцем Севастіяном річ має свою, часом детективну, історію. Окрасою колекції є іконостас із села Крупське, Миколаївського району Львівської області.

Зустріч почнеться з невеличкої екскурсії Храмом та спілкування з отцем Севастіяном. Далі, у Храмі, відбудеться концерт класичної музики у виконанні струнного квартету “Фенікс” Львівської національної філармонії.

Після концерту запрошуємо на прогулянку-екскурсію парком Високий замок, Меморіалом Небесної Сотні і парком пам’яті Героїв з Олександрою Сладковою, керівницею управління екології ЛМР.

Мистецтвом та красою будемо зігрівати наші серця. Але, щоб не змерзнути під час прогулянки, радимо брати термоси з гарячими напоями.

 

Львівська національна філармонія - Запрошуємо на другий "Культурний шпацер"!

 

 

Поділитись


Популярне

22.01.2024 Концерти

VIII Різдвяний благодійний фестиваль коляди та духовної пісні відкрив ансамбль «Високий Замок»

У неділю, 21 січня у храмі Різдва Пресвятої Богородиці Академічний інструме...

05.11.2023 Анонси

Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львівської філармонії вирушив у гастрольне турне Нідер...

Традиційно наприкінці року Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львів...

07.11.2023 Концерти

До 45-річчя творчої діяльності Мар’яна Шуневича

За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток та п...