XVIII Фестиваль Давньої Музики у Львові

07.10.2021
Опис

16-24 жовтня відбудеться XVIII Фестиваль Давньої Музики у Львові. На шанувальників очікують 4 фестивальних дні, 5 концертів, улюблені виконавці з України та Польщі, які виступлять у наймузичніших локаціях міста.

Одна з подій відбудеться у Львівській національній філармонії. 16 жовтня у виконанні Академічного інструментального ансамблю «Високий Замок», Квартету «Dudalis», гітариста Сергія Гуріна та виконавиць-сопрано Ольги Фенюк та Віталії Голубничої звучатиме музика Йоганна Себастьяна Баха. Гості почують її у цікавих та неординарних, різностильових та «драйвових» аранжуваннях Андрія Яцківа, Наталії Павлів, Сергія Гуріна та Михайла Олійника.

Детальна інформація про подію: https://philharmonia.lviv.ua/event/bach-smiles/

Фестиваль давньої музики у Львові започатковано у 2003 році Романом Стельмащуком. Це єдиний в Україні фестиваль, що у такому об’ємі і на такому професійному рівні представляє давню музику різних європейських країн – вокальну та інструментальну, церковну і світську, оперну та ораторійну. Протягом минулих років Фестиваль відвідали виконавці зі Швеції, Швейцарії, Італії, Австрії, Німеччини, Великої Британії, Нідерландів, Чилі, США, Угорщини, Чехії, Словаччини, Польщі, Литви, Росії, Білорусії, України.

 

Програма фестивалю:

 

 

Поділитись


Популярне

21.10.2020 МедіаАнонси

Богдан Сегін серед кращих культурних менеджерів Львова

Комерційний директор з питань розвитку сучасної музики Львівської н...

17.12.2020 Концерти

BEETHOVEN & TRIO

Святкування 250-річчя Людвіґа ван Бетховена продовжується! Події, п...

01.02.2021 Концерти

“Високий замок” виступив у Родинному домі “Покрова”

В останній день січня артисти Львівської національної філармонії ім...