XVIII Фестиваль Давньої Музики у Львові

07.10.2021
Опис

16-24 жовтня відбудеться XVIII Фестиваль Давньої Музики у Львові. На шанувальників очікують 4 фестивальних дні, 5 концертів, улюблені виконавці з України та Польщі, які виступлять у наймузичніших локаціях міста.

Одна з подій відбудеться у Львівській національній філармонії. 16 жовтня у виконанні Академічного інструментального ансамблю «Високий Замок», Квартету «Dudalis», гітариста Сергія Гуріна та виконавиць-сопрано Ольги Фенюк та Віталії Голубничої звучатиме музика Йоганна Себастьяна Баха. Гості почують її у цікавих та неординарних, різностильових та «драйвових» аранжуваннях Андрія Яцківа, Наталії Павлів, Сергія Гуріна та Михайла Олійника.

Детальна інформація про подію: https://philharmonia.lviv.ua/event/bach-smiles/

Фестиваль давньої музики у Львові започатковано у 2003 році Романом Стельмащуком. Це єдиний в Україні фестиваль, що у такому об’ємі і на такому професійному рівні представляє давню музику різних європейських країн – вокальну та інструментальну, церковну і світську, оперну та ораторійну. Протягом минулих років Фестиваль відвідали виконавці зі Швеції, Швейцарії, Італії, Австрії, Німеччини, Великої Британії, Нідерландів, Чилі, США, Угорщини, Чехії, Словаччини, Польщі, Литви, Росії, Білорусії, України.

 

Програма фестивалю:

 

 

Поділитись


Популярне

11.08.2021 Концерти

Музика в старому Львові: програма фестивалю

Вже за кілька днів у Львові розпочнеться VIII Міжнародний фестиваль "Музика в старому Львові", який...
27.03.2020 Медіа

Архівні відеозаписи виконань колективів і музикантів Львівської філармонії. Частина 2

Продовжуємо знайомити із архівними відеозаписами проєктів за участі колекти...