XVIII Фестиваль Давньої Музики у Львові

07.10.2021
Опис

16-24 жовтня відбудеться XVIII Фестиваль Давньої Музики у Львові. На шанувальників очікують 4 фестивальних дні, 5 концертів, улюблені виконавці з України та Польщі, які виступлять у наймузичніших локаціях міста.

Одна з подій відбудеться у Львівській національній філармонії. 16 жовтня у виконанні Академічного інструментального ансамблю «Високий Замок», Квартету «Dudalis», гітариста Сергія Гуріна та виконавиць-сопрано Ольги Фенюк та Віталії Голубничої звучатиме музика Йоганна Себастьяна Баха. Гості почують її у цікавих та неординарних, різностильових та «драйвових» аранжуваннях Андрія Яцківа, Наталії Павлів, Сергія Гуріна та Михайла Олійника.

Детальна інформація про подію: https://philharmonia.lviv.ua/event/bach-smiles/

Фестиваль давньої музики у Львові започатковано у 2003 році Романом Стельмащуком. Це єдиний в Україні фестиваль, що у такому об’ємі і на такому професійному рівні представляє давню музику різних європейських країн – вокальну та інструментальну, церковну і світську, оперну та ораторійну. Протягом минулих років Фестиваль відвідали виконавці зі Швеції, Швейцарії, Італії, Австрії, Німеччини, Великої Британії, Нідерландів, Чилі, США, Угорщини, Чехії, Словаччини, Польщі, Литви, Росії, Білорусії, України.

 

Програма фестивалю:

Львівська національна філармонія - XVIII Фестиваль Давньої Музики у Львові

 

 

Поділитись


Популярне

08.05.2024 Концерти

Концерт “Крізь темряву” презентовано на каналі філармонії

У найважливіший для усіх християн тиждень Академічний симфонічний оркестр Л...

18.06.2024 АнонсиКонцерти

Польські гастролі Львівської філармонії в Щецині та Катовіце

Найближчим днями виконання Академічного симфонічного оркестру Львів...

14.06.2024 Медіа

Про концерт “Музичні діалоги”: TVP Polonia

Попри дійсність війни – музи в Україні не вмовкають. Це артисти філармонії ...