Zero Waste meets Culture in Lviv

31.03.2021
Опис

Відтепер філармонія буде ще зеленішою!

Львівська національна філармонія імені Мирослава Скорика стала одним із переможців проєкту “Zero Waste meets Culture in Lviv”! 

Така важлива ініціатива від Австрійського бюро кооперації у Львові та Федерального міністерства Австрії з європейських та закордонних справ дає можливість фінансування проєктів на перетині культури і захисту довкілля у культурних установах міста Львова. 

Ставши одним із переможців, Львівська філармонія отримала грант на реалізацію проєкту “Звучання музики та природи у стінах філармонії…”, після реалізації якого інтер’єр Концертного залу Людкевича, фоє та фасад будівлі чудово доповнять живі рослини!

Зокрема, у планах філармонії є створити у найближчі місяці мобільні фітозони, з допомогою яких значно “оживиться” інтер’єр. Фітозони з живих рослин будуть не тільки виконувати декоративну функцію, але й будуть зволожувати й іонізувати повітря, очищати його від шкідливих бактерій.

Також у планах озеленення фасаду будівлі – вивішування квіткових композицій на балконах та висаджування рослин у великих ємностях при вході у філармонію!

Завдяки цьому проєкту філармонія ще більше наповниться зеленими насадженнями, що неодмінно чудово доповнить музику, яка звучить у цих стінах вже не одне десятиліття!

Проєкт “Звучання музики та природи у стінах філармонії…” буде реалізовано за підтримки Австрійського бюро кооперації у Львові та Федерального міністерства Австрії з європейських та закордонних справ.

 

Поділитись


Популярне

23.09.2015 Медіа

Яскрава мелодика композитора Д. Січинського. Львівська обласна філармонія

Найважливіша фігура серед цьогорічних ювілеїв – Денис Січинський, другого жовтня в цьому році маємо його...

29.09.2016 Анонси

Фестиваль «Контрасти»

Від 30 вересня до 9 жовтня у Львові відбудеться XXII Міжнародний фестиваль сучасної музики «Контрасти». У п...