Звучання філармонії: події одинадцятого тижня

10.06.2020
Опис

Львівська національна філармонія продовжує цикл онлайн-концертів.

Розпочне тиждень подія, яка вразить неймовірним інструментальним поєднанням. 11 червня для глядачів виступлять музиканти Академічного симфонічного оркестру філармонії Михайло Сосновський (флейта), Іванна Митроган (арфа), Андрій Ткачук (фагот).

У їх виконанні прозвучать твори відомих митців: сонати композиторів епохи бароко – Телемана та Баха, ліричний Ноктюрн Глінки, а також поетичні замальовки французьких композиторів ХХ століття – Дебюссі, Дюрана і Жоліве.

Трансляцію можна буде переглянути за посиланням:

12 червня о 18 год на слухачів очікує «Kushnir. Pulse Session». Львівський аудіоартист Іван Кушнір KUSHNIR, один із засновників формації Collab Promo та закритих open space вечірок під над назвою Dipura, представить свій проєкт PULSE SESSION.

Суміш різних стилів, таких, як Ambient, Melodic Techno, DubTechno, Intelegent Dance Music, Acid jazz та власних треків але з одним глибоким характером звучатимуть в форматі live stream з вікон Львівської спілки композиторів на вулицю Чайковського.

Артист виступатиме на Камерній сцені Львівської національної філармонії, з якої буде вестися пряма відеотрансляція на YouTube-канал філармонії та на facebook-сторінку філармонії :

Також відбудуться аудіотрансляції концертів з вікон Львівської спілки композиторів на вулицю Чайковського.

___

Трансляції проєкту «Звучання філармонії» відбуваються в рамках реалізації проєкту Львівської національної філармонії, який переміг на конкурсі експрес-ідей програми «Львів 2020: Фокус на культуру».

___

Проєкт фінансується за рахунок коштів, виділених із бюджету Управління Культури департаменту розвитку Львівської міської ради на реалізацію експрес-проєктів в рамках програми «Фокус на культуру».

Поділитись


Популярне

05.11.2023 Анонси

Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львівської філармонії вирушив у гастрольне турне Нідер...

Традиційно наприкінці року Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львів...

07.11.2023 Концерти

До 45-річчя творчої діяльності Мар’яна Шуневича

За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток та п...

10.12.2023 Медіа

5000 підписників на YouTube-каналі Львівської філармонії

Раді повідомити всім нашим шанувальникам т...