Володимир Козловський – диригент (Україна—Німеччина)

Загальна інформація

Народився 8.12.1976 р. в Новому Роздолі на Львівщині.

1987-1992 – Музична школа по класу акордеона у Новому Роздолі.

1993-1997 – Львівське державне музичне училище по класу «Хорове диригування», викладач В.П. Гнідь.

1998-2005 – Львівська національна музична академія ім. М. Лисенка: «Оперно-симфонічне диригування» викладач, професор Ю.О. Луців.

За часів студентства брав активну участь як співак в різних хорових колективах, зокрема у «Галицькому академічному камерному хорі» під керівництвом В. Яциняка, хорі «Глорія» під керівництвом В. Сивохіпа та інших. Під час навчання у Львівській національній музичній академії Володимир Козловський долучився до створення популярного сьогодні октету «Орфей», з яким співпрацював у якості тенора в період з 2000 по 2004 рік та брав участь у гастролях октету у Франції в 2005 році. Під час свого львівського періоду 8 років був регентом хору при церкві св. Іллі. У 2005 році вперше виступив з оркестром «Віртуози Львова«, з яким продовжує співпрацю і сьогодні.

На запрошення різних хорових колективів у 2006 році переїхав до Німеччини, де й надалі продовжує вдосконалюватись як хоровий і оркестровий диригент. За весь період перебування в Німеччині виступав не лише як музикант, аранжувальник хорових пісень, керівник чи хоровий диригент, а і як менеджер колективу.

Зараз Володимир Козловський дає понад 100 виступів на рік у Швейцарії, Франції, Нідерландах, Данії, Швеції, Норвегії, Чехії і безпосередньо в Німеччині. Отримуючи колосальну практику і досвід, паралельно продовжує вдосконалюватись як оперно-симфонічний диригент. В 2016 році проводив репетиції з оркестром в Австрії, в місті Інсбрук. Диригував у Будапешті з симфонічним оркестром Данубе. В квітні 2017 року взяв участь в майстер-клас по опері в Болгарії, у місті Русе. Неодноразово акомпанував на клавішних під час сольних концертів Кеті Келлі, учасниці популярного фолькового колективу The Kelly Family.  Бере участь у  різних проектах — григоріанських, акапельних, які є дуже популярними у німецької публіки. З концертами григоріанських хоралів часто виступає у чеських храмах. Також займається організацією концертів і долучає до своїх проектів українських музикантів.

Поділитись

Партнери