Галина Піх – сопрано (Україна)

Загальна інформація

Галина Піх – студентка четвертого курсу ЛНМА ім. Лисенка. Народилась 21 червня 1996 року в м. Стрий, що на Львівщині. Закінчила стрийську школу мистецтв по класу вокалу, після 9го класу загальноосвітньої школи вступила до ЛДМУ ім. Людкевича (сьогодні коледж) на факультет «сольний спів». В 2015 році вступила в музичну академію в клас Заслуженого артиста України Ореста Сидора та в клас камерного співу Іванни Комаревич. Працює солісткою чоловічого муніципального хору «Каменяр» з яким дає декілька концертів в місяць по Україні та за її межами (Словаччина, Польща, Болгарія). Брала участь в фестивалях та конкурсах сольно та у складі ансамблю Львівської музичної академії. Конкурс ім. Бортнянського м. Київ 2018 рік – гран-прі, конкурс ім. Крушельницької м. Тернопіль 2018 рік – учасник. У квітні 2018 р.  участь у проекті “Вона. Віра. Війна” Львівського органного залу та Ukrainian Festival Orchestra and Chorus, у виконанні твору  Річарда Моріарті “Missa Adsum!” під керівництвом диригента Теодора Кучара в якості артиста хору; партія solo soprano в кантаті «Витайте нам гості» Остапа Нижанківського.
В червні 2019 року учасник Літнього Інституту «Ukrainian Art Song Project” під керівництвом Павла Гуньки. На даний момент асистент продюсера проекту «Ukrainian Art Song Project”.

Під час навчання брала участь у постановках уривків з опер П.Чайковського «Іоланта» партія Іоланти, Дж.Верді «Фальстаф» партія Аліси, В.А.Моцарта «Чарівна флейта» партія першої дами, Чімарозо «Таємний шлюб» партія Кароліни.

Поділитись