Еймі Вакуй – скрипка

Загальна інформація

Еймі Вакуй народилася в Токіо, Японія. У віці 5 років вона почала вивчати скрипку та музику в Музичній школі для дітей, що належать до школи музики Тохо Ґакуен. Вона навчалася в Вищій школі музики Тохо Ґакуен з 2008 по 2011 рік. У 2011 році вона вступила на Дипломний курс соліста Музичного відділення Тохо Ґакуен зі спеціальною стипендією для Тохо Ґакуен. Після закінчення коледжу в 2015 році і тепер вона навчається в університеті Mozarteum в Зальцбурзі з професором П’єром Амоялем. Еймі взяла участь у майстер-класах, зокрема, у скрипковому майстер-класі Кронбергської академії, у Міжнародній Літній Академії Мозартеуму та ін. А також вчилася у відомих професорів.

Конкурси і нагороди

Еймі Вакуй перемогла в декількох національних та міжнародних скрипкових змаганнях та здобула, зокрема, ІІІ премію в Concours International de Violon Tibor Varga Sion Valais в 2013 році, І премію в Міжнародному конкурсі “Євроазія” у 2015 році. ІІ премію в ІІ Міжнародному конкурсі молодих скрипалів Олега Криси та ІІІ премію у IV Міжнародному конкурсі скрипалів Mirecourt у 2016 році.

Концерти та виступи

Її провідні концерти, речиталі та виступи: Благодійний концерт для Цунамі (Хельсінкі, Фінляндія), 14-й музичний фестиваль Argerich’s Meeting Point в Бекпу (Японія), Концерт шкільного фестивалю (Сеул, Південна Корея), Речиталь для Японської індустріальної асоціації (Тойо, Японія), Концерт сучасної музики (Токіо, Японія), Речиталь (Гейдельберг, Німеччина). Виступала з кількома оркестрами: Orchestre de Chambre de Lausanne (Швейцарія), Торунський симфонічний оркестр (Польща), Синайський філармонічний оркестр Сендаю (Японія), Orchestre Symphonique et Lyrique de Nancy (Франція) та Загребський філармонічний оркестр (Хорватія).

Поділитись