Мамчук Юрій – баритон (Україна)

Загальна інформація

Народився 5 лютого 1971 року у місті Києві. У 1988 році  був прийнятий на другий курс КГМУ ім. Рейнгольда  Глієра до класу Івана Паліводи. Після закінчення музичного училища, у 1995 році, продовжив навчання в Національній музичній Академії ім. Петра Ілліча Чайковського, клас професора, народного артиста України Олександра Вострякова . Під час навчання Юрій також співав у хорі солістом Київського симфонічного хору і оркестру, під керівництвом диригента Роджера Мак Мерріна (США). Разом з цим колективом були здійснені численні тури по Європі та Америці.

У 2003-2005 роках Юрій Мамчук пройшов навчання та стажування у “Центрі оперного співу ім. Ф. Шаляпіна” під керівництвом Народної артистки СССР та Росії, Галини Вишневської у Москві.  Там він підвищував свій професійний рівень з такими педагогами, як Галина Вишневська,  Петро Глибокий, Алла Бєлоусова та інші.

В серпні 2005, на запрошення  італійського піаніста і композитора Карла Парі, пройшов стажування в оперній Академії “Енармоніка” в Італії, де мав можливість займатися із італійським баритоном Роландо Панераї.

У період  2007-2008 рр.  Юрій Мамчук випустив два музичні альбоми. Перший, “PRESENTATION”, записаний спільно із Національним оркестром України під керівництвом диригента  Володимира  Сіренка. До нього увійшли оперні арії, відомі  італійські та українські народні пісні. Другий альбом містив записи відомих українських народних пісень. Він був реалізований із народним ансамблем Національної філармонії України “Рідні наспіви”, під орудою народного артиста України Юрія Карнауха.

З 2009 року працює викладачем вокалу, ілюстратором музичних творів, викладає предмет “Оперний клас” у КДАМ ( Київська дитяча Академія мистецтв). За майже десять років роботи в Академії виховав багатьох студентів, які згодом стали лауреатами численних міжнародних і всеукраїнських міжнародних конкурсів.

Поділитись

Найближчі події

10.01.2020 / 19:00

Присвята Соломії

₴ 100-400 /
Купити квиток