Назар Тацишин

Загальна інформація

Закінчив Дрогобицьке державне музичне училище імені В. Барвінського, згодом Львівську національну музичну академію імені М.В. Лисенка у класі сольного співу професора В. Ігнатенка та А. Липника та камерного співу М. Логойди. Соліст Львівської обласної філармонії.
Брав участь у численних конкурсах, фестивалях в Україні та за її межами. Лауреат всеукраїнських конкурсів «Дністрові соловейки» (Новодністровськ, 2002), «Соняшник» (Любінь Великий, 2002), «Золоті трембіти» (Моршин, 2004), та міжнародних — «Веспремські ігри» (Веспрем, Угорщина, 2004), «Усмішки моря», (Балчік, Болгарія, 2004), «Art premier» (Київ, Україна, 2010), «Мистецтво XXI-го століття», (Ворзель, Україна, 2011). Гастролював у Польщі, Угорщині, Румунії, Болгарії, Франції, Італії, Швейцарії, Чехії, Іспанії, Португалії, Греції, Ізраїлі, Норвегії, Фінляндії, Швеції, Данії, Німеччині, Австрії, США, Мексиці, Бразилії, на Карибських островах, у Панамі, Колумбії, Гондурасі.
У 2016 році виконував партію Графа Альмавіви у постановці опери Дж. Россіні «Сивільський цирульник» у м. Русе та Моцартівському фестивалі м. Правец (Болгарія). 2017 року брав участь у постановці опери Г. Доніцетті «Дон Паскуале» у м. Стара Загора (Болгарія), а 2018-го – в опері Г. Доніцетті «Лючія ді Ляммермур» у містах Болгарії Веліко Тирново, Варна й Софія.
Засновник та керівник вокального гурту тенорів «LeonVoci», який виступає з гастролями у Європі та Україні. З 2015 року відвідує майстер-класи відомого болгарського тенора Калуді Калудова.

Поділитись