Роман Марченко – фортепіано

Загальна інформація

Народився 1995 року у Львові. Закінчив Львівську середню спеціалізовану школу-інтернат імені Соломії Крушельницької у класі Марти Гаврушко.

У 2019 році закінчив магістратуру фортепіанного факультету ЛНМА ім. М. Лисенка у класі професора Лідії Крих.

Активний учасник Міжнародного фортепіанного форуму «Bieszczady without boundaries» (Сянок, Польща, 2017), володар стипендії від Esperus Art Fund для участі у майстер-класах у Монпансьє, Франція, лауреат та володар спеціального призу від голови журі (майстеркурсу і концерту в Австрії) на міжнародному конкурсі піаністів ProArt (Хмельницький, 2019), брав участь у записі творів Пауля Германа для англійського лейблу Tocatta Classics. Неодноразово нагороджений званням «Кращий концертмейстер» на міжнародних вокальних конкурсах.

Як соліст виступав з Львівським камерним оркестром «Академія» (кер. А.Микитка) та з Оркестром оперної студії ЛНМА ім. М. Лисенка (кер. Ю.Бервецький).

Брав участь у майстер-класах під керівництвом таких відомих піаністів, як Анджей Ясінський (Польща), Антоній Баришевський (Україна), Тамара Атчба (Грузія-Австрія), Євген Інджич (Сербія-США). Співпрацював з видатним британським бас-баритоном українського походження Павлом Гунькою та болгарським тенором Калуді Калудовим.

Активно концертує як соліст та концертмейстер у залах України та Польщі.

 

Поділитись