Ірина Кірчанова – фортепіано

Загальна інформація

Українська піаністка. Навчалася у ЛССМШІ ім. С. Крушельницької (клас викладача-методиста О. С. Амбарцумян) та ЛНМА імені М.В. Лисенка у класі проф. Й. Ерміня.

2014 – 2017рр. – аспірантка кафедри спеціального фортепіано (клас проф. Й. Ерминя). Працює концертмейстером у ЛНМА ім. М. Лисенка (з 2013 р. і дщо сьогодні) та у ЛССМШІ ім. С. Крушельницької (з 2016 р.).

Як солістка є Лауреаткою Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів. Серед останніх: Лауреатка II премії Міжнародного конкурсу піаністів ім. Б. Крістофорі (Санкт-Петербург, Росія, травень 2013), Лауреатка III премії VII Шопенівського Міжнародного конкурсу піаністів ім. Г. і Л. Стефанських (Краків, Польща, червень 2016).

Також веде активну концертну діяльність як артистка камерного ансамблю, бере участь у конкурсах, є лауреаткою та учасницею фестивалів та майстер-класів, зокрема – запрошеною піаністкою на концертні виступи XVI Міжнародних майстер-класів для кларнета та саксофона (м. Острава, Чехія, липень 2017).

У творчій біографії Ірини вже понад 25 конкурсів у якості концертмейстера в Україні та за кордоном (Польща, Італія, Хорватія, Чехія), у тому числі численні відзнаки  у категорії “Кращий концертмейстер”.

Поділитись