Богдан Івасик – скрипка

Загальна інформація

Богдан Івасик – лауреат всеукраїнських і міжнародних музичних конкурсів, переможець Всеукраїнського відбору та представник України на конкурсі класичної музики “Молоді музиканти Євробачення-2012” (Eurovision Young Musicians 2012) у Відні (Австрія).

У 2017 році закінчив Вищу школу музики й танцю Кельну (Hochschule für Musik und Tanz Köln) зі ступенем Bachelor of Music у класі легендарного скрипаля, професора Віктора Третьякова.

Скрипкове мистецтво почав опановувати в рідному місті Кривому Розі. Навчався у провідних викладачів України та Російської Федерації в Київській дитячій Академії мистецтв, Центральній музичній школі при Московській державній музичній консерваторії імені П.І.Чайковського та Львівській середній спеціалізованій музичній школі імені С.Крушельницької, яку закінчив з золотою медаллю у 2012 році у класі Народного артиста України, професора, академіка Національної академії мистецтв України Ігоря Пилатюка, у якого зараз навчається у магістратурі Львівської національної музичної академії ім. М.Лисенка.

Богдан брав участь у численних майстер-класах, таких як: LAUS Academy Dubrovnik, Garda Lake Music Master, Villa Ferrette Academy. Також він є випускником одного з найпрестижніших музичних майстер-курсів у світі, Keshet Eilon 2018 International Violin and String Summer Mastercourse, де він мав змогу вдосконалювати свою майстерність з провідними викладачами та виконавцями: Цянь Чжоу (Qian Zhou), Сергієм Островським, Іллею Калєром та Ольгою Дубоссарською-Калєр.

Як соліст виступав на сценах України та Європи з державним камерним оркестром “Київські солісти”, камерним оркестром “Академія”, академічним камерним оркестром Львівської національної філармонії “Віртуози Львова”, симфонічними оркестрами Львівської, Тернопільскої, Івано-Франківської філармоній, симфонічним оркестром філармонії Зеленої Ґури (Польща)

У 2016 році брав участь у літньому турі симфонічного оркестру Philharmonie der Nationen під керівництвом Юстуса Франца.

На даний час Богдан є артистом Академічного камерного оркестру “Віртуози Львова”.

Поділитись