Богдан Івасик – скрипка

Загальна інформація

Cтудент Вищої школи музики (м. Кьольн, Німеччина), клас народного артиста СРСР, професора Віктора Третьякова. Грі на скрипці розпочав навчатися з 5-ти років у рідному місті Кривому Розі в музичній школі № 13 у Погребної Лариси Володимирівни.

У 6-річному віці хлопчика прослухав народний артист України Богодар Которович і порекомендував продовжити своє навчання в Києві. Через рік Богдан вступив до Центральної музичної школи при Московській державній консерваторії ім. П. І. Чайковського в клас заслуженого діяча мистецтв РФ Зої Ісааківни Махтіної.

Після смерті вчителя був змушений повернутися в Україну та продовжити навчання у Львівській ССМШІ ім. С. Крушельницької, яку закінчив із золотою медаллю у 2012 році.

Перший виступ з оркестром відбувся у 7 років з камерним оркестром «Київські солісти» під керівництвом Богодара Которовича, а потім з камерним оркестром «Віртуози Львова» (диригент – Сергій Бурко), камерним оркестром «Академія», Львівським симфонічним оркестром обласної філармонії, симфонічним оркестром філармонії м. Зелена Ґура (Польща, диригент – Чеслав Грабовський).

Поділитись