Наталія Кухар –мецо-сопрано (Україна)

Загальна інформація

Запрошена солістка Краківської опери, Великого театру – національної опери Польщі, Польської королівської опери (Варшава).

Учасниця навчальної програми для молодих талантів “Оперна академія” при Польській національній опері у Варшаві (наставник — Ольга Пасічник). Працює з такими майстрами оперного мистецтва як Ейтан Пессен, Маттіас Рексрот, Ізабела Клосінська, Томаш Конєчни, Хедвішь Фассбендер, Рене Масіс, Маріуш Квєчєнь, Ева Цейнер, Лєх Напєрала, Томас Лаусман та багато ін.

З лютого по липень 2018 року була стипендисткою програми міністра культури та національної спадщини Польщі “Gaude Polonia”.

У сезоні 2016/2017 була солісткою Київського національного академічного театру оперети. У сезоні 2010/2011 була акторкою Хмельнцького академічного музично-драматичного театру ім.  М.Старицького.

Як оперна співачка дебютувала на сцені Львівського національного академічного театру опери та балету ім. С. Крушельницької у ролі Донни Ельвіри в опері “Дон Жуан” В.А.Моцарта у травні 2015 року в спільному проекті Львівського національного академічного театру опери та балету ім. С. Крушельницької та Львівської національної музичної академії ім. М. Лисенка (режисер — н.а. України Василь Вовкун). У 2016 брала участь у цьому ж проекті у постановці опери В.А.Моцарта “Весілля Фігаро”.

Працює під керівництвом Ольги Пасічник з 2017 року. Закінчила Львівську національну музичну академію ім. М. В. Лисенка у 2016 році. Брала участь у майстеркурсах Ольги Пасічник, майстеркласах Монсерат Кабальє, Урсули Шонгальс (Німеччина) та Річарда Реша (Австрія).

Поділитись