Довгань Петро – фортепіано

Загальна інформація

Піаніст та педагог, доцент кафедри спеціального фортепіано Львівської національної музичної академії ім.М.Лисенка, кандидат мистецтвознавства.

Навчався у Львівській музичній академії та аспірантурі в класах Е. Чуприк та Р. Криштальського. Лауреат міжнародних конкурсів ім. М. Лисенка та І. Падеревського. Як соліст та ансамбліст є учасником багатьох міжнародних фестивалів в Україні та за її межами. Виступав на сценах Польщі, Німеччини, Швейцарії, Угорщини, Норвегії, Росії. Співпрацював з диригентами: В. Плоскіною, І. Юзюком, Р. Филипчуком, Г. Матесом, Я. Колессою, І.Пилатюком та ін. Виступав у супроводі Національного оркестру України, Академічного симфонічного оркестру Львівської філармонії, Академічного молодіжного симфонічного оркестру «INSO-Львів», камерних оркестрів «Академія» та«PerpetuumMobile».

Більше десяти років концертної діяльності пов’язані творчою співпрацею із заслуженим артистом України, видатним скрипалем Назарієм Пилатюком. У репертуарі дуету понад двадцять програм з творів світової та української музичної літератури.

Завдяки великому досвіду концертної діяльності, поєднаного з тонким відчуттям партнерського музикування, Петра Довганя можна віднести до кращих ансамблістів країни.

Поділитись