Ярема Павлів — скрипка

Загальна інформація

Ярема Павлів народився 1987 р. в Івано-Франківську. З 1993 р. навчався у Львівській середній спеціальній музичній школі-інтернаті  ім. С. Крушельницької по спеціальності скрипки у класі Юрія Гольди та в класі Івана Шутка. Також займався композицією у класі Мирослава Волинського. У 2004 р. вступив до Львівської національної музичної академії ім. М. В. Лисенка, де навчався на кафедрі скрипки у професора, нар. артистки України Лідії Шутко. Вдосконалював свою виконавську майстерність у Орести Ленишин та на Міжнародних музичних курсах ім. Зенона Бжевського у Польщі в класі професора Сергія Кравченка.

В період навчання брав участь у Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах і фестивалях. Став лауреатом обласного конкурсу юних композиторів «Барвисті гармонії» (Львів, 1996), V конкурсу молодих скрипалів Михайла Стріхаржа (Львів,1998), дипломантом 42 Міжнародного конкурсу ім. Ярослава Коціана (Чехія, 2000), лауреатом Всеукраїнського конкурсу виконавців на струнно-смичкових інструментах (Львів, 2003).

З 2009 р. є артистом Академічного камерного оркестру «Віртуози Львова» Львівської філармонії. Як камераліст і соліст активно концертує по Україні  та за її межами. Займається, також, етноорганологічними дослідженнями гуцульської традиційної скрипкової музики, є пошукувачем Кафедри музичної фольклористики ЛНМА ім. М. В. Лисенка.

Поділитись