Денис Олійник – диригент

Загальна інформація

Олійник Денис народився у Львові в 1995 році. Розпочав свою музичну діяльність у 2002 році у Львівській середній спеціалізованій музичній школі-інтернаті імені Соломії Крушельницької за фахом «фортепіано».

У 2007 році продовжив навчання в класі ударних інструментів.

З 2011 року – студент Державного музичного училища ім. Станіслава Людкевича у Львові за спеціальністю «Ударні інструменти». Був учасником симфонічного та духового оркестрів як артист оркестру та диригент. Вперше диригував оркестром в 18 років.

Починаючи з 2015 року – студент Львівської національної музичної академії імені Миколи Лисенка, факультет ударні інструменти.
У 2016 році здобув ІІІ премію на 5-му Всеукраїнському конкурсі-фестивалі диригентського мистецтва «Музична таврія» м.Херсон. Цього ж року перевівся на факультет «Оперно-симфонічне диригування» у клас професора Яреми Колесси. Під час навчання диригував з оркестром Оперної студії творами Й. Гайдна, В.А.Моцарта, Л. ван Бетовена, Й.Брамса, Ф. Шуберта, Ф. Мендельсона, П.Чайковського, С. Франка, Р. Ваґнера, Д.Шостаковича, К.Дебюссі. Приймав участь в концертній діяльності оркестру.

У 2019 році був запрошений музичним асистентом Мирона Юсиповича у постановці опери «Лоенґрін» Ріхарда Ваґнера в Львівському Національному театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької. З 2020 року обіймає посаду асистента диригента та суфлера в цьому театрі.

Поділитись