Гаддіель Домбраунер – диригент (Ізраїль)

Загальна інформація

Французькоізраїльський диригент Гаддіель Домбраунер є лауреатом Першої премії 3-го Міжнародного конкурсу диригентів ім. С. Турчака (Київ, 2017) і отримав характеристику, як «зрілий, освічений і надзвичайно чуттєвий та емоційний музикант» від київських музичних видань. Гаддіель розпочинає свою міжнародну кар’єру дебютними виступами в Китаї, Європі та Ізраїлі. Він має досвід роботи асистента диригента в Клівлендському оперному театрі, де він диригував постановки опери «Богема» Пуччіні, «Весілля Фігаро» Моцарта. Гаддіель є головним диригентом-резидентом літнього фестивалю фортепіанної музики «MusicFest Perugia» в Італії, директором якого є відома піаністка Ілана Веред.

Серед низки оркестрів, якими диригував Гаддіель, Національний заслужений академічний симфонічний оркестр України, Міжнародний оркестр Кунмінг (Китай), Ваасський симфонічний оркестр (Фінляндія), Єрусалимський симфонічний оркестр, оркестр Південно-Датської філармонії, Галілейський камерний оркестр (Ізраїль), оркестр «Virtuosi Brunensis» (Чехія), Симфонічний оркестр СІМ, молодіжний оркестр Філармонії Аліканте (Іспанія), Камерний оркестр Хорватії та Ашдодський симфонічний оркестр.

Він брав участь в численних майстер класах, зокрема таких диригентів, як Йорма Панула, Марк Стрінгер, Мауріціо Арена, Джанлуїджі Гельметті та Коллін Меттерс. Гаддіель брав участь в VII Конкурсі диригентів ім. Й. Панула та I-му Конкурсі диригентів Європейського Союзу, дійшовши в обох до півфіналу.

Народжений у Франції і маючи особливу пристрасть до французької музики, Гаддіель диригував клівлендськими прем’єрами Симфонії № 2 Каміля Сен-Санса та Камерними симфоніями Дарюса Мійо, які раніше там ніколи не виконувались. Його крайній спільний проект з Національним заслуженим академічним симфонічним оркестром України дав «друге життя» симфонічній поемі «Проклятий мисливець» Сезара Франка.

Гаддієл також надає велике значення включенню до репертуару сучасної музики. Нещодавно він диригував прем’єрою нової опери Еяла Баата «Insane Indik» під час Міжнародних майстер класів з оперного співу Рона Ізраїль-Колат в Єрусалимі. Він співпрацював із молодими композиторами: Олександром Маліковим, Джирі Трітіком та Кінгей Ву під час навчання в Клівленді, а також з ізраїльськими композиторами: Ізраель Шарон, Талією Амаром, Ясмін Талом та Омрі Аврамом.

Гаддіел – видатний кларнетист, виконавець камерної та оркестрової музики. Він має нагороди за гру на кларнеті, в тому числі, премію Декана виконавського факультету (2008 рік) та призи камерних конкурсів 2008 і 2009 років в Академії музики і танцю в Єрусалимі. Виступав у ролі першого кларнета в Камерному оркестрі “Герцелій” і оркестрі Симфонетте Раанана (Symphonette Raanana).

Гаддіель отримував стипендії на навчання від ізраїльського фонду “Ронен” та від “Casip-Cojasor” у сфері музики на 2011-2012 роки. У 2017 році отримав ступінь магістра в Інституті музики в Клівленді під керівництвом Карла Топілова і має подвійний диплом бакалавра від Академії музики і танцю в Єрусалимі, як диригент (керівник – Доктор Євген Цирлін, 2013р.) і кларнетист керівник – професор Ілан Шуль, 2009р.)

Гаддіель живе в Єрусалимі.

Офіційний веб-сайт www.gaddieldombrowner.com

Поділитись