Ірина Онишко – віолончель (Україна)

Загальна інформація

Ірина народилась у Львові в родині юристів. Початкову музичну освіту здобула в Львівській середній спеціальній музичній школі-інтернаті ім. С. Крушельницької, де за час навчання стала дипломантом багатьох міжнародних конкурсів (клас викладача Менцинської Г. Л.)

З 2001 по 2006 роки навчалась в Львівській музичній академії їм М. Лисенко в класі професора Є.  Шпіцера, а згодом – в класі професора Ю. Ланюка. В 2006 році закінчила магістратуру академії.

В 2004 році Ірина взяла участь в майстер-класі камерної сучасної музики під керівництвом камерного ансамблю «Recherche» (м. Фрайбург, Німеччина)

В 2005 році вона брала участь в проєкті «Міжнародний оркестр ім. Вітольда Лютославського» (м. Варшава, Польща).

В 2002 році працювала в симфонічному оркестрі «K&K Philharmoniker «Da Capo».

В 2004-2009 роках Ірина працювала в симфонічному оркестрі «INSO-Львів».

В 2007-2012 роках Ірина обіймала посаду концертмейстера групи віолончелей в камерному оркестрі «Віртуози Львова» Львівської обласної філармонії.

Ірина має значний досвід виконання камерної музики, у складі квартету та тріо вона брала участь в різноманітних проєктах в Україні та за кордоном.

З 2017 року Ірина обіймає посаду концертмейстера групи віолончелей Академічного симфонічного оркестру «INSO-Львів» Львівської національної філармонії.

Поділитись