Ірина Вакуліна – дириґентка

Загальна інформація

Ірина Вакуліна  – дириґентка, менеджерка мистецьких проектів, співзасновниця Центру музичного розвитку «TEMPO». 

Закінчила Львівську Національну Музичну Академію ім. М. Лисенка (кафедра оперно-симфонічного диригування, в класі доцента С. Бурка). 

Під час навчання в музичній академії брала активну участь в музичному житті Львова. Співпрацювала з такими музичними колективами: Академічний камерний оркестр «Віртуози Львова», Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії, симфонічний та камерний оркестри Хмельницької філармонії, ансамбль сучасної музики «ConstantY», та інші. 

Після закінчення академії, отримала стипендію Міністра культури та національної спадщини Республіки Польща «Gaude Polonia» 2014 р. 

З 2016 року співпрацювала з Молодіжним симфонічним оркестром України/YsOU спочатку як музичний менеджер, а з 2017 по 2019 р. на посаді директорки. 

В 2017-2018 року працювала музичною менеджеркою, авторкою дитячої концертної програми MozArt Kids на Міжнародному фестивалі класичної музики LvivMozArt (м. Львів). 

В 2019 р. ініціаторка та головна менеджерка спільного проекту Львівської національної філармонії та Центру музичного розвитку “Темпо”  – “Family concerts”, симфонічні концерти для дітей. А в 2020 році стала менеджеркою прем’єрної постановки дитячої опери-казки Стефанії Туркевич  “Серце Оксани”.

Володарка премії Boom Awards -2019 в номінації “Промоція культури”.

За роки своєї творчої діяльності неодноразово брала участь в майстер-класах, мистецьких проектах та фестивалях таких як: фестиваль сучасної музики «Contrasty», Музика у старому Львові,  Хмельницький камер фест (м. Хмельницький), «Ніч у Львові»;  «Бах маратон», Форум молодих диригентів м. Зелена Гура (Польща), Китайсько-український музичний форум (м. Львів), Міжнародний проект «MŁODZI UKRAINCY W HOŁDZIE WIELKIM POLAKOM» (м. Варшава, Польща), учасниця майстер класу в рамках фестивалю «Дні музики над Одрою» (м. Франкфурт над Одрою, Німеччина). 

Поділитись