Якоб Віньяс – диригент

Загальна інформація

“Його технічна досконалість, глибина та музична чуттєвість нагадують нам Карлоса Кляйбера”

Музична критика. Журнал Рімо (січень 2022 року)

Якоб Віньяс є одним з найвидатніших диригентів нового покоління. Навчався як диригент, віолончеліст і композитор в Іспанії та Університеті музики в Любеку, що у Німеччині.

Його репертуар охоплює твори від бароко до ХХ століття, зокрема шедеври Баха, Моцарта та Бетховена. Як диригент працював на німецьких фестивалях у Шлезвіґ-Гольштайні та Дрездені. Диригував Університетським оркестром у Любеку, Університетським оркестром Дрездена, Cordoba Orchestra, Schleswig-Holstein Festival Orchestra та ансамблем “Musica Illustrata”.

Якоб Віньяс про оркестри світу: “Сьогодні ми живемо в час, коли оркестри у всьому світі дуже “зрілі”. Переважна більшість оркестрантів віртуози і неординарні музиканти. Роль диригента сьогодні полягає в тому, щоб глибоко інтерпретувати твори та змусити весь оркестр звучати разом з такою ж емоційністю та музикальністю, якою володіє найкращий соліст ”.

Його виступи відрізняються тим, що завжди сповнені великою музичною глибиною та увагою до деталей, захоплюють аудиторію з першої миті концерту.

Поділитись