Наталія Хмілевська — вокал - Львівська національна філармонія

Наталія Хмілевська — вокал

Загальна інформація

Співзасновниця організації Open Opera Ukraine, засновниця та художня керівниця вокального ансамблю старовинної музики Vox Animae, хормейстер, співачка, коуч з барокового вокалу.

  • Артистична директорка, вокальний коуч та хормейстер першої в Україні антрепризної постановки барокової опери Генрі Перселла «Дідона та Еней» — 10 показів в 6 містах України, понад 4000 глядачів (Київ, Львів, Суми, Одеса, Дніпро, Харків); постановка у 2018 році здобула перемогу в національному фестивалі-премії GRA як найкраща прем’єра в номінації «опера / оперетта / мюзикл»
  • Артистична директорка, вокальний коуч та хормейстер першої в Україні режисерської постановки опери Генделя «Ацис та Галатея»
  • Художній керівник, хормейстер та диригент першої в Україні постановки барокової опери силами аматорів. Е. Кавальєрі «Гра про Душу та Тіло»
  • Музичний керівник та диригент проєкту «Дослідницька лабораторія Musica Sacra Ukraina з вивчення та виконання партесів, української барокової музики
  • Авторка та художня керівниця проєкту «Партеси без кордонів» ( майстер-класи по Україні)
  • Художня керівниця та диригентка першого барокового аматорського хору Б.А.Х. (понад 50 постійних учасників). Онлайн змагання World Choir Games (липень 2020, Ґент-Антверпен); перша аматорська постановка барокової опери Е. Кавальєрі в Україні ( 2021р.), виконання Різдвяної Ораторії Йоганна Себастьяна Баха (2021)
  • Коуч з барокового співу серед студентів та викладачів професійних музичних ВИШів) (здійснено майстер-класи з барокового співу в 4 містах України — Київ, Одеса, Харків, Дніпро);

Кандидатка мистецтвознавства. Дослідження на тему: «Специфіка виконання ренесансного вокального твору в умовах вітчизняної хорової практики» (2013).

Учасниця майстер-класів Schola Cantorum Basiliensis (Швейцарія) в Києві, Summer Academy of Music в Кракові (Польща), Early music Days (Угорщина), Austrian Baroque Academy (Австрія), Urbino Early Music Days (Італія). Серед викладачів та музикантів, з якими співпрацювала в проєктах барокової музики Кл. Кавіна, Н. Арджента, Р. Мамелі, Й. Халубек, Е. Кіркбі, М. Бартолі, М. Топоровскі, Дж. Вашхегі, , К. Хільц, І. Король, Н. Кожухар, Д. Северин, Т. Польт-Луценко, О. Холодова, професори Schola Cantorum Basiliensis (Швейцарія) тощо.

Поділитись