Любов Фітьо — режисерка-постановниця

Загальна інформація

Народилася 4 грудня 1962 року у м. Львів. Батько — Бариляк  Володимир  Петрович, народився у  м. Комарно  Городоцького р-н в 1938 р. Мати — Вергун Ганна Григорівна, народилася у с. Цебрів  (Грубешівський повіт,  Польща) у 1939 р. Була переселена до Львова під час війни.

З 1970  по 1981 рр. Любов Фітьо навчалася у Львівській  загальноосвітній  музичній спеціалізованій школі  ім. С. Крушельницької по класу скрипки.

Після школи вступила в музичне училище ім. М. Шашкевича  на третій курс,  закінчила його в 1983 році за спеціальністю соліст оркестру, викладач скрипки.

Працювала в  Пустомитівській  музичній школі викладачем скрипки (1983–1988 рр.).

З 1988 по 2003 працювала у Будинку культури при заводі «Львів-прилад», у школі естетичного виховання.

Під час роботи почала співати у колективі, який згодом став вокальним тріо «Крайня хата». Любов Фітьо уже 27 років є його солісткою і продовжує свою творчу діяльність, пропагуючи  українську пісню у всьому світі.

У 2013 році отримала звання Заслужений артист України. З 2009  по 2012 рік навчалася у Київському  інституті культури та мистецтв за спеціальністю кінорежисер, режисер-постановник. Закінчила інститут з відзнакою. З 2012 року працює у Львівській обласній філармонії на посаді режисера-постановника.

Співає в церковному хорі с. Раковець, де проживає, і організовує концерти та дитячі музичні вистави в селах свого округу (Раковець, Хоросно).

Поділитись