Оксана Мацегора – сопрано

Загальна інформація

Музичну освіту здобула у Львівському коледжі Культури та мистецтв. Отримала кваліфікацію “Організатор культурно дозвільної діяльності, керівник хору”. У 2007р. закінчила Львівську Національну Академію ім. М. Лисенка за напрямом “Мистецтво” та здобула кваліфікацію бакалавра за напрямками “Концертний співак, Викладач”. З 2003 по 2008рр. працювала в З.К.У. України “Трембіта” на посаді солістки вокалістки. У 2015р закінчила Л.Н.У.ім.І.Франка та здобула повну вищу освіту за спеціальністю “Музичне Мистецтво”.

З 2009 р.працює у Львівській Національній Філармонії. Солістка бере участь у різноманітних мистецьких проектах філармонії. Вона є автором ідеї створення і реалізації таких програм: “Мелодії Закоханого Серця” (вистава “Любов до гробу”), “Зоре Моя Вечірняя”, “Припадаю до Тебе Мій Христе”, “Відлуння У Вічність”, “Львівське танго”, “Мойсей Українського Народу” Велику увагу співачка приділяє музично-естетичному вихованню дітей. Створила ряд дитячих вистав: “Пан Коцький”, “Коза Дереза”, “Солом`яний бичок”, “Золоте Курча”, “Тарасовими Шляхами”. Оксана Мацегора займається громадською діяльністю – заступник голови Львівського Міського Союзу Українок.

Створила проект “Не будь байдужим” для допомоги пораненим бійцям ООС, які проходять лікування та реабілітацію. За активну громадську позицію,культурну просвітницьку та благодійну діяльність,була відзначена Подякою міським головою А.Садовим. Співачка є головою журі конкурсу “Слово І Пісня Матусю Тобі”.  Лауреат Всеукраїнського конкурсу “Золотий Перетин Львова”.

Оксана Мацегора є автором і виконавицею проекту “Молитва до Пречистої”. Презентувала компакт-диск сакральної музики “SANTA MARIA” та розповіді про життя Діви Марії по апокрифах.

Веде активну роботу популяризації українського та світового мистецтва і художнього слова.

Поділитись