Назар Шутко – скрипка

Загальна інформація

Назар Шутко народився 2005 році у Києві. З 2006 живе у Львові. У 2011 поступив до Львівського державного музичного ліцею ім. С. Крушельницької, який закінчив з відзнакою у 2022 році у класі Гереги М.О. У 2022 році поступив до Львівської національної музичної академії ім. М.Лисенка у клас професорки Лідії Шутко.

В
иступав з багатьма оркестрами як соліст: Заслуженим академічним симфонічним оркестром Українського радіо;
Академічним камерним оркестром
«Віртуози Львова», Оркестром Черкаський оркестр філармонії, Камерним оркестром Волинської філармоній «Кантабіле», Камерним оркестром Кіровоградської філармонії «Концертіно», Чернівецьким оркестром «Viva la vida», Камерним оркестром Полтавської філармонії ім. Ахшарумова, Мукачівським оркестром, Оркестром Сєвєродонецького музичного коледжу ім. Прокоф’єва, Оркестром Криворізького музичного коледжу, Маріупольським оркестром «Ренесанс», Камерним оркестром Херсонської філармонії «Гілея», Миколаївським муніципальним камерним оркестром та ін.

 

Він є лауреатом Міжнародного конкурсу ім. Дваріонаса, Міжнародного конкурсу–фестивалю «Музичний листопад», Міжнародного конкурсу «Львівський віртуоз», Міжнародного конкурсу-фестивалю ім. Б.Которовича «MaestroFest».

Був відібраний на міжнародний фестиваль «Nei Suoni Dei Luoghi» (Італія), де виступав зі своїм братом Романом Шутком.

 

Як соліст виступав в Україні, Німеччині, Польщі, Молдові, Швейцарії, Італії.

 

З 2014 року він є постійним учасником благодійних концертів, в тому числі для військових та ВПО

Поділитись