Олена Кравець – скрипка

Загальна інформація

Олена народилась у Кам’янці-Подільському. Музичну освіту вона здобула в Хмельницькому музичному училищі в класі Валентини Щур та Львівській національній музичній академії ім. М. Лисенка (клас Народної артистки України, професора Лідії Шутко), яку закінчила в 2019 році, отримавши диплом магістра з відзнакою.

Олена була учасницею багатьох музичних фестивалів та проєктів в Україні та закордоном. В 2016 році вона здобула стипендію Байройтського фестивалю. Активно гастролювала в складі різноманітних європейських молодіжних оркестрів та брала участь у численних майстер-класах, зокрема з Генріком Хохшильдом, Веселіном Парашкевовим, Дорою Брачковою, Гансом Пітером Хофманном, тощо.

З 2019 року є артисткою Академічного симфонічного оркестру «INSO-Львів» Львівської національної філармонії, у складі якого брала участь в міжнародних фестивалях, серед яких, Міжнародний фестиваль музичного мистецтва «Віртуози», Міжнародний фестиваль сучасної музики «Контрасти», Міжнародний фестиваль «LvivMozArt», концертних турах в Польщі, Нідерландах, Швейцарії, Німеччині.

Поділитись