Пабло Веґуілла – тенор (CША)

Загальна інформація

Пабло Веґуілла, американський тенор пуерто-ріканського походження, є випускником Єльського університету (магістр музики). Багаторазово співпрацював із New York Grand Opera, зокрема виконуючи партії в операх Верді, Пуччіні, Леонкавалло. Також виступав як Фауст в однойменній опері Ґуно в Парижі й Корсиці з Orchestre International du CROUS, Дон Хосе в «Кармен» Бізе з Філармонічним оркестром Алжиру, Ісмаель у «Набукко» Верді з Orchestre Philharmonique International, а також Кавадароссі в «Тоска» Пуччіні з Oper Hautnah у Німеччині.

Окрім того виступав в оперному театрі Сент-Луїса, Філадельфії, Єльській опері, Opera in the Heights у Гюстоні, Опері м. Сарасота, брав участь у фестивалях Operafestival di Roma та Viva la Musica. Серед його оперних ролей також Таміно («Чарівна флейта» Моцарта), Альфред («Летюча миша» Штрауса), Альфред («Травіата» Верді), Шевальє де Ґрійо («Манон» Массне), Ельвіно («Сомнамбула» Белліні), Дон Оттавіо («Дон Жуан» Моцарта), Неморіно («Любовний напій» Доніцетті).

Як соліст виступав з Оркестором нової Європи в турне у Франції й Бельгії, виконуючи партію тенора у Реквіємі Моцарта. З різними американськими і європейськими оркестрами виконував Кавову кантату і Маґніфікат Баха, 9-ту симфонію Бетховена, Різдвяну ораторію Сен-Санса, «Месію» Генделя.

Отримав стипендію Меморіального фонду Альфонсо Кавальєре. Фіналіст регіонального туру конкуру Metropolitan Opera National Council, також отримав відзнаки на конкурсі співаків ім. Гайнца Рефуса, оперному конкурсі у Палм-Біч, а також Міжнародному конкурсі співаків у Тулузі.

Поділитись